Новини

Xiaomi Mi Band 4 тимчасово роздають повністю безкоштовно

Носима електроніка з кожним днем ​​стає все більш затребуваною з боку покупців, і це має безліч різних причин. Головна серед таких полягає в тому, що її функціональні можливості з кожним роком розширюються, завдяки чому все більш широке коло людей знаходить подібні електронні пристрої привабливими для себе і своїх завдань. Найбільш просунутим браслетом на ринку є Xiaomi Mi Band 4, а запущений в продаж такий був всього кілька місяців тому. Це справжнісінький «король» серед подібних гаджетів, тому що він пропонує масу можливостей, а виглядає при цьому просто приголомшливо в усіх відношеннях.

Цей наручний гаджет, який оснащений за останнім словом техніки, може стежити за фізичною активністю, цілодобово вимірювати пульс, відстежувати якість сну, виступати в ролі секундоміра і «розумного» будильника, управляти відтворюваною на смартфоні музикою, відображати повідомлення з телефону, вібрувати при вхідних дзвінках , а також здійснювати масу інших дій, причому список таких регулярно поповняться новими найменуваннями, так як прошивка даного фітнес-трекера постійно оновлюється, також як і додаток Mi Fit для Android і iOS. Важить новинка всього 22 грами, завдяки чому вона не відчувається на руці вже після першої години використання.

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Що стосується технічного оснащення, то і з ним у Xiaomi Mi Band 4 все дуже навіть добре. Так, зокрема, даний трекер здатний похвалитися 0,95-дюймовим кольоровим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 240 на 120 пікселів, а за його захист відповідає загартоване скло з олеофобним покриттям для запобігання появи відбитків пальців. За автономність у відповіді батарея ємністю 135 мАг, одного повного заряду якої вистачає на 10 – 20 днів автономної роботи, в залежності від інтенсивності використання. Корпус захищений від води за стандартом IP68, завдяки чому з трекером можна занурюватися під воду на глибину до 50 метрів, що робить можливим його використання в басейні.

Xiaomi Mi Band 4

За підключення до телефонів в браслеті відповідає Bluetooth 5.0 LE, який володіє зворотною сумісністю з усіма більш старими поколіннями. За рахунок цього цей фітнес-трекер можна використовувати навіть зі старими телефонами. Зараз, протягом обмеженого періоду часу, у всіх громадян України, є унікальна можливість отримати Xiaomi Mi Band 4 абсолютно безкоштовно, всього за 1 хвилину свого особистого часу. Все це стало можливим завдяки спеціальній акції, щоб стати учасником якої потрібно підписатися та вподобати спільноту  GSMinfo, а потім просто зробити репост конкурсного запису (закріплений у верху сторінки на Facebook) та залишити під ним коментар на тему: чому я хочу Xiaomi Mi Band 4. Результати розіграшу будуть оголошені 30 вересня. Переможець буде визначений (в рамках відео) випадковим чином ввечері через один з популярних сервісів для проведення розіграшів. Оплата доставки за наш рахунок. Всім удачі!


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button