Новини

Xiaomi Mi Band 5 вийде набагато раніше очікуваного

Обговорення
Xiaomi Mi Band 5

Незважаючи на те, що фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 4 тільки недавно вийшов на ринок, компанія Huami, яка і створює цю лінійку для Xiaomi, вже працює над наступним поколінням популярного пристрою. Про це повідомляє GSMinfo з посиланням на Wareable


Насправді в цьому немає нічого дивного, але заява Huami важливо з точки зору того, що, по-перше, компанія продовжить співпрацювати з Xiaomi як мінімум в цьому напрямку, а по-друге, наступна модель очікувано буде називатися Mi Band 5.

Xiaomi Mi Band 5

Також цікаво те, що представник Huami заявив, що робота над Mi Band 5 не займе багато часу і запустити продукт нібито можуть до наступного року. Тобто фактично у компанії вже є готовий прототип пристрою, так як часу залишилось зовсім небагато.

На жаль, ніяких натяків на те, які нові функції можуть з’явитися в новому браслеті, не було.

Також нагадаємо, що зараз є можливість отримати Xiaomi Mi Band 4 абсолютно безкоштовно.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Найдешевший iPad вийде вже в жовтні

В минуле

Sasmung Galaxy M30s: нова планка для бюджетних смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.