Новини

Huawei почне випускати перші прилади на HarmonyOS за межами Китаю

Першим і поки єдиним пристроєм під управлінням нової операційної системи HarmonyOS від Huawei став смарт-телевізор HONOR Vision . Головний менеджер по продукції Huawei Пітер Ґауден розповів, що незабаром ця ОС з’явиться і на інших пристроях. Деякі з них будуть продаватися навіть за межами Китаю.

У бесіді з журналістами Digital Trends представник Huawei заявив, що HarmonyOS є операційною системою майбутнього. Він зазначив, їх нова ОС забезпечує вільне і просте спілкування між гаджетами. За словами співробітника компанії, зараз багато смарт-пристрої з підключенням до інтернету просто знаходяться в «ізольованому» стані, так як програмне забезпечення не дозволяє їм вільно взаємодіяти один з одним. HarmonyOS покликана виправити це.

«HarmonyOS – це єдина ОС для всього, здатна працювати з усіма типами продуктів», – підсумував Пітер Ґауден.

Співробітник Huawei розповів, що компанія розробляла нову операційну систему протягом останнього десятиліття, але навряд чи в найближчі 5-10 років вона стане такою, якою замислювалася. Платформа призначена для пристроїв наступного покоління, які з’являться разом з широким розповсюдженням мобільних мереж 5G. І хоча в повній мірі HarmonyOS проявить себе лише в майбутньому, вже зараз будуть з’являтися пристрої з нею. Так як платформа має відкритий вихідний код, в перспективі не лише Huawei, але і інші виробники зможуть випускати гаджети на базі HarmonyOS.

HarmonyOS

Пітер Ґауден відзначив, що першими продуктами на базі HarmonyOS за межами Китаю можуть стати смарт-годинник і ноутбуки. У Huawei вже є власна операційна система LiteOS, призначена для розумних годинників, але її елементи були включені в мікроядро HarmonyOS. Отже, прийдешні  Huawei Watch GT2  можуть працювати на новій ОС. 


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button