Новини

Redmi Note 8 майже неможливо зламати при нормальному використанні

Під час презентації нового Redmi Note 8  представники компанії розповідали не тільки про технічні характеристики і можливості квадрокамери смартфона, але і про його надійність. Глава бренду Redmi Лю Вейбін поділився подробицями, як вони тестували пристрій. 

Спереду і ззаду Redmi Note 8 прикритий загартованим склом Corning Gorilla п’ятого покоління. Смартфон має спеціальне нанопокриття, що захищає його від крапель води. Для перевірки міцності апарату його послідовно кидали 100 раз на товсту сталеву пластину з висоти одного метра. Потім пристрій кидали з півтора метра.

Смартфон також пройшов випробування на виживання в екстремальних умовах навколишнього середовища. Для цього апарат в вимкненому стані поміщали в середовище з температурою від -40 ° C до +85 ° C, а включеним його перевіряли в діапазоні від -10 ° C до +55 ° C. Крім того, його тестували при вологості повітря від 10% до 95%. 

Redmi Note 8
Redmi Note 8

Виробник особливо ретельно підійшов до перевірки елементів смартфона, які найчастіше ламаються згодом. Для цього на роз’ємі для навушників були проведені тести, еквівалентні 3,4 року його використання. У випадку зі слотом для SIM-карт цей показник склав 5,5 року, для USB-порту – 5,5 року, для кнопок – 9,1 року і для сканера відбитків пальців – 16,4 року. Іншими словами, зламати пристрій при нормальному використанні буде дуже складно


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button