Новини

Redmi Note 8 Pro отримав функцію, яку хочуть абсолютно всі

Розробники Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro розповіли про те, як вони позиціонують дані смартфони. Виявляється, Redmi Note 8 Pro тільки формально можна назвати старшою версією Redmi Note 8, так як по суті це зовсім інший смартфон.

Модель Redmi Note 8 включає кілька поліпшень в порівнянні з Redmi Note 7, цей смартфон називають оновленою версією популярної моделі, орієнтованої на шанувальників продукції компанії. Смартфон отримав чотирьохмодульну камеру з 48-мегапіксельним датчиком зображення, вузькі рамки по периметру, його екран займає 90% площі лицьової панелі. Він став краще в плані автономності, а також фото- та відеоможливостей.

Redmi Note 8 Pro

Що стосується Redmi Note 8 Pro, то це не просто старша версія, а спроектований з нуля смартфон. По-перше, у нього флагманська 64-мегапіксельна камера. По-друге, він демонструє відмінну продуктивність в іграх завдяки однокристальній системі MediaTek Helio G90T. Нагадаємо, в Redmi Note 8 Pro реалізована система оптимізації якості ігор на апаратному рівні . Завдяки використанню однокристальної системи MediaTek Helio G90T смартфон підтримує технологію MiraVision, яка автоматично підлаштовує яскравість, контрастність і чіткість зображення.

По-третє, смартфон порадує якістю збірки і матеріалами корпусу, які більше підходять флагманам Xiaomi, а також доступними колірними варіантами. По-четверте, Redmi Note 8 Pro оснащений великим акумулятором ємністю 4500 мА • год і підтримкою технології швидкої зарядки.

Нарешті, по-п’яте, у Redmi Note 8 Pro є ще одна функція, яку хочуть абсолютно всі. Саме так її називає виробник. Про що йде мова? Redmi пообіцяла розповісти про неї вже на презентації, яка відбудеться завтра. Тож доведеться набратись терпіння.

Redmi Note 8 Pro

Також стало відомо, що лінійка Redmi Note 8 вже отримала нагороду National Quality Award за якість.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button