Softnews

Розкрито секретний спосіб слухати обстановку навколо за допомогою смартфона

Якщо ви давно хотіли дізнатися, про що говорять за вашою спиною колеги або друзі, але читання по губах і телепатія - це поки не ваш коник, то вам неодмінно варто дізнатися, як використовувати для цих цілей ваш смартфон.

Використання смартфона в якості прослуховувального пристрою може стати в нагоді вам в самих різних життєвих ситуаціях. Найпростіший спосіб здійснити прослушку – встановити на телефон спеціальне програмне забезпечення. Для Android смартфонів існує кілька додатків такого роду і один з найпопулярніших – безкоштовний додаток Ear Agent.


Додаток дозволяє в режимі реального часу посилювати звуки, які розпізнає мікрофон смартфона і транслювати їх на бездротові навушники, підключені до пристрою. Трансляцію можна запускати і в фоновому режимі, що робить додаток непомітним для оточуючих і дозволяє прослуховувати все, що відбувається навіть при заблокованому екрані смартфона. Таким чином ви можете прослуховувати те, що відбувається поруч з телефоном, перебуваючи при цьому далеко від пристрою.

Як користуватися додатком Ear Agent

Скачайте додаток Ear Agent з магазину Play Маркет і встановіть його на свій смартфон. Після установки підключіть бездротові навушники до телефону і переконайтеся, що з’єднання встановлено, інакше додаток почне транслювати те, що відбувається на зовнішні динаміки телефону.

Ear Agent

Як управляти трансляцією

Додаток Ear Agent має досить простий інтерфейс і всього одну кнопку, розташовану в центрі екрану, яка відповідає за включення і виключення трансляції. Після запуску трансляції налаштувати звук і позбутися від фонових перешкод можна за допомогою вбудованого еквалайзера.

Для яких цілей можна використовувати прослушку

Один із частих прикладів використання прослушки – функція контролю за дитиною.

Купівля повноцінного гаджета для цих цілей обійдеться вам в кілька тисяч гривень. Додаток Ear Agent дозволяє використовувати смартфон в якості няньки безкоштовно.

Частково це завдання можна вирішити і за допомогою двох смартфонів і встановленого між ними голосового або відео-дзвінка, але при цьому способі витрачається велика кількість ресурсів смартфона, – заряд акумулятора, а також інтернет-трафік. Крім цього, під час відео-дзвінка не вийде використовувати смартфон для інших завдань.

З додатком Ear Agent ви можете залишити телефон в кімнаті, де знаходиться маленька дитина, а самі при цьому продовжувати займатися своїми домашніми справами. Для цих цілей можна використовувати який-небудь старий або непотрібний смартфон.

Ще одне застосування – використання свого смартфона в якості пристрою для підслуховування. Якщо ви хочете дізнатися, про що шепочуться за вашою спиною колеги по роботі, – просто запустіть додаток Ear Agent, залиште смартфон на своєму робочому столі і покиньте офіс. Так ви зможете прослухати те, що відбувається, перебуваючи при цьому на віддаленій відстані.

Людям, які мають проблеми зі слухом, можна також використовувати смартфон в якості підсилювача звуку. Наприклад, при перегляді фільму в колі сім’ї, можна покласти свій смартфон ближче до телевізора, запустити додаток і звук почне транслюватися через бездротові навушники, перетворюючи ваш смартфон в повноцінний слуховий апарат.

Висновок

Варто розуміти, що віддалене прослуховування таким способом обмежено радіусом дії підключених по бездротовому каналу Bluetooth навушників. Незважаючи на те, що сучасні протоколи Bluetooth дозволяють підтримувати зв’язок на відстані до 1.5 км, реальні цифри поки що істотно менше. Тому не варто очікувати, що ви зможете прослуховувати те що відбувається далі ніж за 100 м.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button