Новини

Google тестує новий функціонал для полегшення пошуку

Компанія Google тестує в фірмовому пошуковому сервісі нову функцію, яка спрощує пошук потрібної інформації в інтернеті. Вона дозволяє швидко знайти відповідь на поставлене пошуковику питання в великій статті. Правда, доступне нововведення поки далеко не всім. 

При пошуку інформації через Google деякі користувачі помітили, що при відкритті сайтів з видачі сторінка переміщається відразу на потрібне місце з відповіддю в статті, а остання додатково підсвічується жовтим виділенням. У представлених прикладах видно, що при запиті про різницю між 4K і 1440p у відкритому сайті відразу виділений фрагмент тексту, де описується різниця між двома розширеннями.

Google пошук

Варто відзначити, що дана функція з 2018 року працює на мобільних пристроях при відкритті деяких AMP-сторінок. Однак тепер вона доступна і в десктопной версії пошуковика. Працює вона тільки в браузері Chrome.

Співробітники Google розповіли , що нова опція на даний момент доступна приблизно 5% користувачів. Про терміни глобального релізу нічого не повідомляється.

джерело: 9to5google.com


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button