Новини

Huawei HarmonyOS може запрацювати на автівках Geely

Geely, одна з найбільших китайських автомобілебудівних компаній, як повідомляють мережеві джерела, уклала угоду про співпрацю з телекомунікаційним гігантом Huawei.

Мова йде про просування програмної платформи HarmonyOS. Цю операційну систему компанія Huawei анонсувала в поточному місяці. Вона може застосовуватися на найрізноманітніших пристроях – від «розумних» годинників і смартфонів до телевізорів і автомобільних медіа центрів.

Як саме має намір використовувати HarmonyOS фірма Geely, поки не ясно. Мережеві джерела говорять про два можливі варіанти просування платформи. Перший з них полягає в тому, що HarmonyOS ляже в основу бортових комп’ютерів на автомобілях Geely. Другий варіант зводиться до того, що Geely забезпечить максимальну сумісність своїх медіа центрів з пристроями на базі HarmonyOS.

HarmonyOS

У будь-якому випадку партнерство дозволить Huawei активніше розвивати екосистему HarmonyOS. Щоб сприяти більш широкому поширенню нової програмної платформи, Huawei випустить HarmonyOS в якості операційної системи з відкритим вихідним кодом по всьому світу. Вона також створить відкритий фонд та спільноту для глибшої співпраці з розробниками. 


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button