Новини

Redmi Note 8 Pro: переваги смартфона над попередником вищі за ціну

У соціальній мережі Weibo спливла таблиця, в якій наочно перераховані основні відмінності раніше випущеного Redmi Note 7 Pro від майбутнього Redmi Note 8 Pro, а також їх ціни.


У Redmi Note 8 Pro встановлений датчик розширенням 64 Мп, тоді як у Redmi Note 7 Pro головний датчик зображення має 48 Мп. Що стосується Redmi Note 8 Pro, то ця модель отримала ігрову SoC MediaTek Helio G90T, тоді як в Redmi Note 7 Pro встановлена ​​однокристальна система Snapdragon 675.

Виробник раніше підтвердив, що Redmi Note 8 Pro отримав акумулятор ємністю 4500 мА • год, при цьому в Redmi Note 7 Pro встановлений акумулятор на 4000 мА • год.

Redmi Note 8 Pro повинен отримати інфрачервоний порт, який був і у Redmi Note 7 Pro. Що стосується модуля для безконтактних платежів NFC, то його немає у Redmi Note 7 Pro, зате він буде в Redmi Note 8 Pro.

Redmi Note 8 Pro vs Redmi Note 7 Pro
Redmi Note 8 Pro vs Redmi Note 7 Pro

Ціна за базові версії, оснащені 6 ГБ оперативної і 128 ГБ флеш-пам’яті, вказана 225 і 252 долара для Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro відповідно. Різниця в ціні незначна, а відмінності за характеристиками досить помітні.

Сьогодні ми публікували  вражаючі нічні фотографії, зроблені на камеру Redmi Note 8 та результати знущанням над телефоном.

Back to top button