Новини

Denuvo захищатиме ігри на Android та iOS

Компанія Denuvo випустила нове рішення для безпеки мобільних ігор. Як стверджується, нова система буде протистояти піратам і хакерам, які зламують ігри на мобільних ОС, захищати вихідний код і так далі. При цьому Mobile Game Protection Denuvo буде мінімально впливати на продуктивність ігор, що має реабілітувати компанію в очах користувачів.

Як відомо, захист Denuvo вже не раз ставала об’єктом критики. Sonic Mania , Rime , Tekken 7 та інші ігри, як виявилося , працюють краще без неї. Чи буде ситуація повторюватиметься на мобільних пристроях – подивимося. Правда, в останньому випадку роль грає і заряд акумулятора.

У компанії обіцяють, що новий захист може застосовуватися до будь-якої гри, оскільки не вимагає зміни вихідного коду. Як заявив керуючий директор Denuvo Рейнхард Блауковіч, розробникам потрібно з першого дня подбати про безпеку ігор. В іншому випадку видавці можуть ризикувати втратою доходів і репутації.

Основні функції безпеки, пропоновані Denuvo Mobile Game Protection, включають настроювані рівні захисту, інтелектуальне виявлення точок захисту, виявлення root-доступу, анти-перехоплення, віртуалізацію і перевірку цілісності. При цьому захист можна додати до фінального APK без особливих проблем.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button