Новини

Новий смартфон OnePlus буде дешевше попередників

В останні роки смартфони OnePlus різко зросли в ціні – доступними їх уже не назвеш. Так, оригінальний OnePlus One коштував $ 299, а ціна  7 Pro починається від $ 700. В інтерв’ю з CNET генеральний директор компанії Піт Лау розповів, що їх наступний смартфон буде дешевше попередника.

В ході бесіди з журналістами засновник і генеральний директор OnePlus Піт Лау вперше офіційно підтвердив, що їх новий смартфон знаходиться в розробці. Він також додав, що він буде коштувати менше, ніж нинішній OnePlus 7 Pro. За його словами, новинка вийде дуже скоро і в ній збережеться дисплей з частотою оновлення 90 Гц.

«OnePlus була першою в галузі, хто використовував AMOLED-дисплей з роздільною здатністю QHD + і частотою оновлення 90 Гц в ультрапреміальному OnePlus 7 Pro. Позитивні відгуки підштовхнули нас до використання 90 Гц, що, як ми вважаємо, стане стандартом для флагманських телефонів », – заявив Піт Лау.

Правда, глава OnePlus не уточнив, який з нових смартфонів буде коштувати дешевше OnePlus 7 Pro. З чуток, найближчим часом компанія представить 7T і 7T Pro – поліпшені версії нинішніх моделей. Обидва апарати повинні отримати екрани з частотою оновлення 90 Гц. 

Презентація новинок OnePlus відбудеться 26 вересня. Крім нових смартфонів компанія покаже свій перший телевізор  OnePlus TV .


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button