Новини

Бюджетник від Sony працює на базі Snapdragon 765G та має флагманський об’єм ОЗУ

Qualcomm недавно випустила свій новий чіпсет Snapdragon 765G, який поставляється з підтримкою мереж 5G. Ця однокристальна система призначена для пристроїв середнього класу.


Такі бренди, як Redmi, Oppo і Realme вже випустили або анонсували свої нові телефони на базі даної платформи. Скоро до них приєднається компанія Sony, яка готує до виходу недорогий смартфон Sony Xperia.

Новий смартфон Sony Xperia був помічений в базі даних популярного тестового додатка Geekbench, який розкрив деякі характеристики майбутнього пристрою. Зокрема, підтверджено, що даний смартфон оснащений Qualcomm Snapdragon 765G.

Телефон під кодовою назвою K8220 також має 8 ГБ оперативної пам’яті і працює під управлінням операційної системи Android 10 з коробки. База даних Geekbench підтверджує, що пристрою вдалося набрати 465 балів в одноядерному тесті і 1757 балів в багатоядерному режимі. Зверніть увагу, що ці оцінки отримані в Geekbench 5.0.3.

Sony Xperia

Крім того, Sony також готує флагманський смартфон Sony Xperia 3, який отримає Qualcomm Snapdragon 865 SoC, 12 ГБ оперативної пам’яті і Android 10.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button