lifecell

Стільниковий оператор lifecell запустив приголомшливий тарифний план за рекордно низькою ціною

Стільниковий оператор Lifecell недавно запустив відмінний тарифний план за дуже низькою ціною – менше двох гривень в день. Як правило, у інших мобільних операторів за таку вартість можна отримати тільки винятковий мінімум послуг. Це – зовсім інший випадок.


Які умови найдешевшого безліміту?

Новий тарифний план відноситься до дешевих безлімітів. Як правило, в аналогічних тарифах від інших операторів є обмеження, наприклад, ви можете сидіти в інтернеті з телефону, але не можна роздавати wi-fi. Тут же такого немає. Зате є наступний пакет послуг:

  • Повністю безлімітний 3G \ 4G інтернет.
  • Безкоштовна роздача інтернету через пристрої.
  • Безлімітні розмови всередині мережі lifecell.
  • 250 хвилин дзвінків на номери інших мобільних операторів по Україні, а також номерів стаціонарного зв’язку (наприклад, державних установ).
  • Для зареєстрованих або ж персоніфікованих абонентів, а також абонентів, які скористалися послугою перенесення номера, пропонується спеціальна ціна.
  • Ціна гарантовано не буде змінюватися аж до кінця серпня поточного року.

Називається цей тарифний план «Інтернет без меж». Абонентська плата становить всього п’ятдесят гривень за 28 днів. Правда, є один мінус – він регіональний, тобто підключити його можливо не у всіх областях нашої країни. Зона дії включає Чернівецьку область, Закарпатську, окремі області Волині, Донбасу, Дніпропетровської області і так далі, повний список ви можете подивитися на офіційному сайті оператора.

Як ми писали раніше, мобільний оператор lifecell запустив послугу, яка носить назву «Дисконт інфо». Вона дозволяє вам отримати інформацію про акції та знижки в магазинах, які співпрацюють з мобільним оператором, а таких дуже багато – ви завжди зможете спланувати покупку чого завгодно. Вам достатньо просто відправити просте і, головне, безкоштовне SMS-повідомлення на короткий номер 5007, після чого отримати потрібну інформацію.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button