Огляди

Timeflip 2 – ідеальний аксесуар для ефективного розподілу часу

Час – найцінніший людський ресурс. З огляду на цей факт, дуже важливо правильно ним розпоряджатися. Допомогти в цьому можуть різні інструменти тайм-менеджменту по типу програм для смартфона, а також спеціальні аксесуари. Такі, як герой нашої статті – TimeFlip2. Це мініатюрний прилад, що дозволяє оптимізувати розклад дня і зробити робочі години максимально ефективними.


Що це взагалі за аксесуар?

TimeFlip2, як можна здогадатися з назви – другий пристрій в лінійці. Перший виявився не надто вдалим і провалився в продажі. В основному через те, що не міг повноцінно працювати без запущеного на смартфоні додатку. З огляду на сумний досвід, виробник провів роботу над помилками і представив вдосконалену версію гаджета.

Назвати її хітом не можна, але вона вже домоглася результатів краще, ніж попередник. Так, за останні півроку в Європі продали близько 4-х тисяч пристроїв.

Комплектація і ціна

Комплект поставки включає в себе сам гаджет, інструкцію, маркер і альбом з наклейками. Серед останніх 42 готових, на які вже нанесені активності і 100 порожніх.

Врахуйте, що працює гаджет на батарейках, але їх доведеться докуповувати окремо. Пари вистачає приблизно на 40 днів. Відстежувати рівень заряду можна через фірмовий додаток.

Вартість TimeFlip2 – 69 доларів. Придбати даний гаджет можна в офіційному магазині TimeFlip.

Принцип роботи

Перше, що потрібно зробити – підключити батарейки, а також з’єднати дві половинки до клацання. Зробити це неважко.

Далі варто розібратися зі стікерами. 42 готових включають в себе всі базові активності по типу прогулянок, занять спортом, навчання і т.д. Якщо ви витрачаєте час на більш екзотичні заняття – альбом зі 100 порожніми наклейками без діла лежати не буде.

Стікери виступають як індикатор активності, якою ви займаєтеся. Кожен з них клеїться на грань додекаедру. Підсвічується та, яка знаходиться в самому верху. Тобто, якщо ви пішли на прогулянку – перед виходом переверніть девайс відповідним значком вгору, а по поверненню додому поміняйте грань. Після того, як ви зібрали пристрій і обклеїли його потрібними стікерами, пора переходити до налаштування програми.

Налаштування програми

Власнику знадобиться програма під назвою TIMEFLIP2: Time & Task tracker. Завантажити її можна в Play Market і App Store. При першому запуску буде запропоновано створити обліковий запис або залогінитися через Facebook, Gmail або Apple ID.

Наступний крок – включення Bluetooth на смартфоні. Це необхідно для встановлення зв’язку з TimeFlip 2. Після того, як він з’явиться, потрібно запрограмувати активності для кожної наклейки і назначити їм власний колір.

Який виберете – таким аксесуар буде світитися під час того чи іншого заняття.

Також в софті є доступ до статистики.

Можна вибрати безліч проміжків – день, весь тиждень, попередній тиждень, певний відрізок і так далі. Врахуйте, що для збору статистики зовсім необов’язково, щоб смартфон був постійно підключений до TimeFlip2. Всі зібрані дані зберігаються в аксесуарі і передаються на мобільний гаджет при синхронізації. Герою огляду під силу автономно записувати статистику протягом 40 днів.

Відзначимо, що перегляд даних доступний і у веб-версії на newapp.timeflip.io. Відображається вона наочно – у формі колірного графіка або календаря.

Дивитися результати там зручніше, оскільки їх можна завантажити у вигляді таблиці Excel.

До того ж, в інтернеті передбачено куди більше фільтрів: по даті, типу завдання, тегу та іншим параметрам. Ще одна фішка цієї версії – інтеграція з календарями Google, iCal, Outlook. Досить скопіювати посилання і підписати свій календар по URL.

Цікаві функції

TimeFlip 2 – продуманий гаджет з рядом корисних можливостей. У нього є автопауза, яка автоматично включається якщо час, відведений на активність, перевищує конкретне значення. Особливо вона корисна для тих, хто на перших порах буде забувати ставити аксесуар на паузу перед сном автоматично.

Якщо ви забули перевернути пристрій в потрібний момент і перемкнути активність – інформацію по заняттю можна вбити в додаток вручну. Зайві ж години знімаються. Зручно, якщо ви випадково поставили девайс на не ту грань.

У TimeFlip2 є спеціальний режим під назвою Pomodoro. Щоб він активізувався, досить вибрати його при створенні активності. Після цього всі півгодинні проміжки будуть ділитися на два етапи: 25-хвилинний активний період і 5-хвилинну перерву. Така стратегія дозволяє домогтися максимальної ефективності і значно підвищити продуктивність. Особливо корисною вона здасться тим, хто працює вдома.

Підсумки. В чому унікальність продукту?

TimeFlip2 – унікальний аксесуар, який не має явних конкурентів. З ним можна ефективніше користуватися своїм часом і менше відволікатися. Якщо ви страждаєте від прокрастинації – це те, що потрібно.

За рахунок мініатюрних розмірів пристрій вміститься на будь-якому столі, а простота користування – ще один аргумент на користь гаджета. Всі альтернативи у вигляді додатків і т.д. занадто вже мудрі, вимагають багато часу на налаштування і в експлуатації не так зручні. А тут все просто: зібрав, налаштував і перевертаєш корпус з грані на грань по ходу справи, перемикаючись між активностями. При цьому коштує пристрій досить дешево.

Багато власників у відгуках повідомляють, що після придбання TimeFlip2 вони реально стали працювати ефективніше і правильніше розпоряджатися своїм часом. За підсумком правильний ритм роботи увійшов в звичку, і потреба в гаджеті пропала.

До того ж, TimeFlip2 – незвичайний апарат, який відмінно підійде на роль подарунка. Особливо, якщо вручити його людині, у якого є проблеми з розподілом часу. Та й тому, хто від цього не страждає, девайс сподобається, оскільки можна буде зручно відстежувати статистику і подумки себе хвалити.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button