Hardnews

Останні новини про Apple AirPods 3: Дата виходу, ціна і характеристики

Всупереч очікуванням багатьох, на весняній презентації компанія Apple не показала нові навушники AirPods 3, приділивши увагу іншим гаджетам. Однак, деяка інформація про майбутню новинку вже є. Щоб ви не нишпорили в її пошуках по всьому інтернету, ми зібрали останні новини про Apple AirPods 3 в одній статті.


Дизайн

В інтернеті вже гуляють “живі” фотографії, на яких показані нові навушники купертінівців. Дизайн у них трохи змінився. Так, ніжка стала коротше, а верхня частина округлилася. За рахунок цього новинка зовні нагадує AirPods Pro. Змін в форм-факторі не очікується. AirPods 3 залишаться вкладишами.

AirPods 3

Футляр обіцяє бути дещо іншим – більш прямокутним. Повинні змінитися і розміри, кейс стане менше, а тому його буде зручніше носити в кишені.

На користь вищесказаного говорить і кумедна помилка, яка сталася з онлайн-магазином російського МТС. 20 квітня на сайті з’явився чохол для кейса навушників від фірми uBear . Незабаром після інциденту сторінка з аксесуаром була прихована. Але, як це зазвичай буває, інтернет пам’ятає все.

Технічні характеристики

Про особливі зміни нутрощів навушників поки немає ніякої інформації. Навряд чи варто очікувати кардинальних оновлень в порівнянні з попередньою моделлю по цій частині. Не повідомляється і про прогрес в плані автономності. Що стосується появи в AirPods 3 системи активного шумозаглушення – перспективи примарні. Найімовірніше ANC залишиться козирем Прошки.

Ціна

Про вартість бездротових навушників Apple AirPods 3 невідомо нічого. Є тільки припущення експертів. Вони вважають, що ціна новинки залишиться на рівні попереднього покоління. З огляду на відсутність радикальних нововведень, які могли б вплинути на ціноутворення, швидше за все так і буде.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button