Статті

Для чого насправді потрібне захисне скло для телефону

Якщо ви витратили кругленьку суму грошей на покупку нового смартфона, то напевно захочете прикупити ще кілька аксесуарів, щоб максимально захистити свій гаджет.


Крім покупки чохла, ми радимо наклеїти на свій смартфон захисне скло або плівку і нижче наведемо шість причин зробити це.

Знижує навантаження на очі

Захисні плівки / скло з матовим покриттям роблять відблиски менш помітними (вони просто розсіюються), однак при розробці сучасних аксесуарів для екрану використовується хімічна обробка, яка забезпечує додатковий захисний шар екрану.

У випадку з антивідблискуючими захисними плівками, при попаданні на матову поверхню промінь світла розсіюється і практично не відбивається. Придушення світла покращує видимість екрану і користувачеві не потрібно примружуватися, щоб побачити те, що відбувається на екрані.

Пил і бруд

Ми використовуємо наші смартфони на постійній основі, через що на них накопичуються різного роду бактерії. Багато захисних скелець мають антимікробні властивості, які вбивають бактерії. Крім того, деякі з них покриваються спеціальним матеріалом, що відштовхує пил.

Плівки також мають захисні покриття: ліпофобний шар, відштовхуючий бруд, і гідрофобне покриття, що відштовхує воду.

Конфіденційність

Деяке захисне скло оснащене спеціальним тонованим покриттям, завдяки якому екран може бути видно тільки тому, хто дивиться прямо на дисплей. Якщо подивитися на екран під іншим кутом, то нічого видно не буде.

Захищає телефон від зношення

Більшість дисплеїв на сучасних смартфонах покриваються склом Corning Gorilla Glass або іншим подібним типом захисту. Скло стійке до подряпин, але не захищає телефон на 100%. Крім того, навіть використання захисного скла не забезпечить повну гарантію того, що екран не трісне при падінні, але, звичайно ж, забезпечує додатковий рівень захисту.

На смартфоні з часом почнуть з’являтися подряпини, а захисна плівка / скло захистить смартфон від різних небезпек, наприклад, подряпин від ключів при носінні гаджета в кишені.

Якщо ви хочете отримати високий рівень додаткового захисту, то можете придбати захисне скло з сапфіра – даний матеріал набагато міцніше в порівнянні з Gorilla Glass за шкалою твердості Мооса.

Зберігає телефон в ідеальному стані якомога довше

Якщо ви плануєте обміняти свій телефон на новий або продати його, то поклейка захисного скла на екран обов’язкове. Наявність навіть найменшої подряпини на екрані вашого смартфона може значно знизити вартість пристрою.

Захисне склоВиступає в якості дзеркала

Додатковою перевагою світловідбличкуючого захисного скла для екрана є те, що воно може служити в якості дзеркала, коли дисплей вимкнений. Маленький, але приємний бонус.

Підсумки

В наші дні покупка новенького смартфона – задоволення не з дешевих. Хоча в мережі багато суперечок щодо того, чи варто купувати захисну плівку / скло для екрану, втрачати особливо нічого. За невелику додаткову плату ви отримуєте комфорт, зручність і, що найголовніше, додатковий рівень захисту дисплея.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новини по темі

Back to top button