$3000 за GeForce RTX 3080 Ti: цінники на відеокарти шокують

З такою ціною відеокарта навряд стане бестселером серед геймерів.

Зараз на головній

Нещодавно в мережі з’явилася інформація, що в ОАЕ вже продають відеокарту GeForce RTX 3080 Ti Suprim за завищеною ціною в 3 500 доларів. Однак і у В’єтнамі вирішили не відставати від арабських колег – місцевий рітейлер озвучив цінники на три «відюхи» MSI на базі RTX 3080. З початку продажів багато фірм з великою долею вірогідності будуть продавати цей агрегат за завищеною ціною.


Бюджетний варіант GeForce RTX 3080 Ti Ventus 3x OC 12 OC у В’єтнамі коштує 2,9 тисячі доларів. Середню версію MSI GeForce RTX 3080 Ti Gaming X Trio оцінили на $150 доларів дорожче, а «ТОП» , відомий як Ti Suprim X 12 G розорить кишені покупців на 3 200 доларів. Як бачимо,  вартість «відюхи» в Арабських Еміратах не сильно відрізняється від в’єтнамского прайсу.

Нагадуємо, що згідно з інформацією від інсайдерів, офіційна ціна GeForce RTX 3080 Ti склала $1200. Таким чином, агрегат подорожчав в два, а то й три рази.

Також джерело повідомило, що на роздрібні ціни моделі компанія NVidia не може впливати, тому що магазини – це незалежні торгові організації, що на свій розсуд  встановлюють ціни на продукцію. Крім того, зараз на ринку спостерігається дефіцит, який на думку виробників,  триватиме до кінця року. І такі умови стали причиною активізації перекупщиків. І ця обставина також впливає на зростання ціни.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
510Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей