Як у 2021 році легко зменшити свої витрати на мобільний зв’язок та інтернет

Зараз на головній

З кожним днем ​​зростає кількість користувачів мобільного інтернету, а разом з цим з’являється все більше пропозицій від інтернет-провайдерів. Сьогодні ми розберемося, як вибрати правильний тариф і не переплачувати за головне благо XXI століття.


Економія на пакетах гігабайт і хвилинах

Більшість інтернет-провайдерів відразу нав’язують покупцеві безлімітний інтернет за високою ціною. Але він необхідний далеко не всім.

Якщо ви щодня дивитеся фільми, годинами зависаєте в соціальних мережах або працюєте через мобільний інтернет, то, ймовірно, безлімітний тариф саме для вас.

Користувачам, які заходять лише почитати новини по дорозі на роботу, можна уникнути зайвих витрат.

Перш ніж визначитися з вибором тарифу, вам необхідно задуматися про те, як часто ви користуєтеся мобільним інтернетом. Найкращий спосіб – перевірте в налаштуваннях телефону витрати гігабайт за місяць. Буває так, що половина або навіть більше не використовується, згораючи в кінці місяця, а вартість знімають повністю. Це проста дія допоможе оцінити потреби і вибрати відповідний пакет послуг.

Перехід до іншого оператора

«Чим менше дівчину ми любимо, тим більше подобаємося ми їй». Але зараз мається на увазі зовсім не дівчина, а ваш інтернет-провайдер.

Порада підійде для справжніх хитрунів. При розмові з оператором повідомте, що нібито збираєтеся переходити до іншого оператора. Як правило, щоб утримати абонента, оператори починають пропонувати більш вигідний тариф або хорошу знижку.

До речі, лайфхак працює не тільки з інтернет-провайдерами, так що мотайте на вус.

Перевірте, що витрачає трафік

Припустимо, ви взяли до уваги нашу першу пораду і перевірили витрату трафіку, але вона виявилася невиправдано високою. Розберемося, у чому може бути причина.

Іноді телефон живе своїм життям і робить те, про що його не просять.

Можливо, у вас включено автооновлення для додатків, ця функція «з’їдає» гігабайти в великих об’ємах. Оптимальний варіант – використовувати автооновлення тільки під час підключення до Wi-Fi.

Також перевірте, чи працюють у вас програми у фоновому режимі, геолокація і повідомлення. Якщо немає щохвилинної необхідності в цих функціях, то радимо відключити їх в налаштуваннях телефону. Виконавши ці маніпуляції, вже на наступний день ви побачите, як зменшилася витрата трафіку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей