Чому ваш смартфон глючить та як легко позбутися цієї проблеми

Зараз на головній

Всі власники смартфонів стикалися з тим, що з часом їх пристрій починає гальмувати і працювати повільніше. Сьогодні ми розберемося в причинах і дамо вам кілька порад, як цього не допустити.


Завантаженість пам’яті

Це те, з чого варто почати. Перевірте, скільки пам’яті у вас вільно. Якщо менше 1 гігабайта, то варто почистити сховище і видалити непотрібні програми і фотографії. Ось побачите, ваш смартфон буде працювати швидше і стабільніше.

Очищення кешу

Зайдіть в налаштування, додатки та натисніть на ті програми, якими ви часто користуєтеся. Потім видаліть кеш файли. З часом, додатки накопичують багато системних файлів, які можуть уповільнювати роботу смартфона. Заодно і пам’ять звільните.

Google Play кеш

Видаліть зайві додатки

Чим більше програм на вашому смартфоні – тим повільніше він працює. Вам варто видалити додатки, якими ви не користуєтеся, це полегшить життя вашому смартфону. А якщо видалити деякі додатки неможливо, то варто обмежити їм доступ до телефону. Все робиться в налаштуваннях.

Поставте нову прошивку

Варіант для гіків. Але дуже дієвий. Радимо збірку на чистому android або android Go. Це дасть смартфону нову швидку і плавну сутність. Так само ви отримаєте Root-права і повний доступ до будь-яких налаштувань системи. Правда є ризик “смерті” смартфона. Але воно того варте!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей