Vodafone запустив нову послугу, яка може стати в нагоді мільйонам абонентів

Зараз на головній

Нещодавно оператор мобільного зв’язку Vodafone запустив на території України нову систему безпеки для автомобілів, яка працює за допомогою супутників, і називається вона Guardian. На випадок викрадення автівки, правоохоронці тепер можуть отримати її координати менше ніж за 5 хвилин, що досить таки швидко. Також система має і свої мінуси, які полягають в тому, що лише встановлення системи обійдеться не дешевше 10 000 гривень.


Що собою представляє система

Інформаційна служба компанії повідомляє, що в разі викрадення автомобіля, достатньо лише вказати, що це відбулося, вся інформація про його координати надійде до спеціалізованого пункту диспетчерів. Цей пункт працює цілодобово, тому звернутися можна в будь-який час. Vodafone також повідомляє, що офіційним провайдером, в даному випадку, виступає компанія Benish GPS.

Доступні функції:

  1. Якщо сталося викрадення автівки, одразу після звернення постраждалого система автоматично заблокує двигун та визве представників Нацполіції;
  2. Виклик екстрених служб;
  3. Також в разі подібних ситуацій буде надаватися інформація щодо старту двигуна та всіх переміщень автомобіля;
  4. Великим плюсом є ще й те, що функція буде працювати навіть закордоном;
  5. Легка система керування системою за допомогою телефону.

Ціна безпеки

Перше, куди відбудуться затрати, це СТО, адже саме вони будуть встановлювати спеціальне обладнання, включно і безконтактну систему ідентифікації власника.
Дані дії обійдуться приблизно в 10 000 гривень. Це загальна ціна обладнання та встановлення. Також доведеться заплатити і за користування системою, це буде коштувати 5699 гривень на рік.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей