Vodafone

Безлімітний 4G інтернет і 300 хвилин: Vodafone переманює клієнтів

Обговорення
Vodafone

Одним з ключових учасників «великої трійки» українських мобільних операторів є Vodafone, а робити він намагається все заради того, щоб розвиватися і досягати нових висот. Дійшла справа до того, що даний оператор зв’язку, прагнучи залучити якомога більше нових клієнтів в тих регіонах, де він програє Київстару, запустив найкращий на ринку тарифний план, обходиться який в дуже скромну суму грошей, що робить його неймовірно привабливим. Оскільки за надані умови обслуговування насправді потрібно віддавати вкрай мало, дозволити собі їх використання на постійній основі може будь-хто.


Використовувати новий тариф разом з включеними в нього пакетами можливостей можна не по всій Україні, а тільки в деяких її регіонах. А точніше тільки там, де компанія явно програє своєму головному конкуренту. Щомісяця в рамках тарифного плану клієнт компанії Vodafone отримує необмежену кількість мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах трьох поколінь, а досягати така може значення в 300 Мбіт / с. Однак даний тариф безлімітний не до кінця, так як тільки 3 Гб на добу можна використовувати на швидкості 4G, а далі швидкість буде обмежена мережею 2G.

Як і у всіх інших тарифах, всередині мережі компанії діє повний безліміт, а ось на інші українські номери передбачений пакет з 300 хвилин розмов. Причому використовувати їх можна навіть на міські номери.

Vodafone

Весь цей набір можливостей пропонує тарифний план під назвою Vodafone SuperNet Turbo, який отримав вкрай конкурентну ціну за місяць обслуговування – 75 гривень. Як і говорилося на початку статті, працює він далеко не скрізь, а тільки на території Вінницької, Черкаської, Житомирської, Хмельницької, Тернопільської, Львівської, Рівненської, Волинської областей та м Кривий Ріг.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Безлимитный 4G интернет и 300 минут звонков: Vodafone переманивает клиентов

В минуле

Xiaomi випустила ультрабюджетний розумний годинник

В майбутнє

Також буде цікаво