У мережі з’явилися перші оцінки нового ексклюзиву PlayStation 5

Зараз на головній

28 квітня в мережі з’явилися перші оцінки нового ексклюзиву PlayStation 5 – Returnal . Видання Fextralife виставило шутеру 9,3 бала з 10 можливих. Такої ж оцінки проект удостоївся і від Wccftech.


Returnal – це шутер, в якому геймерам належить зіграти за дівчину на ім’я Селена, яка застрягла на таємничій планеті. У спробах знайти спосіб вибратися, дослідниця буде стикатися з різними монстрами, а потім і зовсім зрозуміє, що виявилася всередині величезної тимчасової аномалії.

Автор рецензії під ніком Fextralife пише, що тривалість гри становить 30-50 годин. В шутере представлена ​​велика різноманітність зброї.

Критик рецензії від Wccftech пише, що гра схожа на велику головоломку, яку належить розгадувати, просуваючись по сюжету. При цьому Returnal не скупиться на нові подробиці, регулярно даючи гравцеві новий привід для роздумів. На жаль, зберегти інтригу до кінця у розробників з Housemarque не виходить. «Останній акт був явно злитий», – помічає автор.

Кожен раз, коли ви вмираєте, а це буде відбуватися досить часто, перед очима вашої героїні проноситься серія коротких фрагментів, що сигналізує, початок нового циклу.

Wccftech

Реліз очікується в п’ятницю, 30 квітня. В Україні вартість новинки становить 2299 гривень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,726Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей