Hardnews

Як зі звичайного телевізора недорого зробити Smart TV

На дану статтю мене наштовхнув питання читачки – мені потрібен Smart TV, але на новий телевізор грошей немає. Рішення дуже просте, але далеко не всі його знають.


Зробити зі звичайного телевізора Smart TV надзвичайно просто. І це можна зробити практично на будь-якому телевізорі. Так як ще в 2000 роках були телевізори з RCA, тобто тюльпанами, як ми їх називаємо.

Що нам знадобитися?

  1. Будь-телевізор з HDMI або RCA роз’ємами
  2. Медіа-приставка Android TV

Якщо перше у вас має бути само собою, то друге доведеться придбати. Але не поспішайте засмучуватися. Ціна таких приставок смішна в порівнянні з повноцінними телевізорами з функцією SmartTV, хоча на ділі це одне і те саме.

Приставку можна купити практично в будь-якому магазині України. Також можете купити відмінну приставку на Android c підтримкою HDR і 4К на Aliexpress.

Після того як все необхідне виявилося у вас, залишилася справа за малим.

Як підключити та налаштувати?

Працює це все гранично просто. У всіх нас були свого часу відеомагнітофони та DVD-плеєри. Тут абсолютно та ж ситуація.

  • Підключаєте приставку як звичайний відеомагнітофон
  • Вибираєте на телевізорі AV-режим, щоб бачити зображення із зовнішнього пристрою
  • Після цього берете пульт вже від приставки і потрапляєте в оболонку Android TV

Щоб користуватися повноцінним Smart TV з додатками, IP-TV і іншими, потрібно буде підключити кабель інтернету в відповідний роз’єм на приставці.

В цілому як такого налаштування в пристрої немає, він працює з коробки. Від вас потрібно буде тільки завантажити необхідні вам програми, наприклад, YouTube, NETFLIX і так далі.

Плюс такого пристрою в тому, що якщо у вас дійсно старий телевізор, у якого немає навіть USB, то з приставкою ви отримуєте повноцінний мультимедійний пристрій, куди можна підключити жорсткі диски, флешки з фільмами, клавіатури і мишки для управління.

А якщо врахувати ціну 1-2 тисячі гривень, то отримати такий функціонал для телевізора 10-річної давності це просто чудово!

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button