Нова функція Telegram, такого ще не мають ані Viber, ані WhatsApp

Зараз на головній

В більшості випадків саме Телеграм виділяється на загальному фоні з конкурентами, адже він найбільш зручний у використанні, а також він більш розвинутий. Розробники дуже часто додають щось нове в додаток, і 26 квітня сталося чергове оновлення.


Саме в цій версії з’явилося щось нове, те, чого раніше ніхто не бачив. Нова функція допоможе назавжди забути про ліміти, і тепер за допомогою чатів і груп можна збирати платежі, і все це за допомогою стандартних можливостей додатку. Саме завдяки цьому тепер можна легко оплачувати товар чи послуги саме через Телеграм.

Дуже важливим моментом можна вважати і той факт, що навіть не треба буде виходити з додатку, а це лише додає зручності в користуванні. На загальному фоні Telegram зміг виділитися навіть тим, що відсутня будь-яка комісія, а тому оплативши товар в 200 гривень, продавець і отримає рівно цю ж суму на свій рахунок. Особливістю є і те, що сервери власників не будуть зберігати ніяких даних про оплату, це робиться з метою безпеки  користувачів. Саме завдяки цьому методу, ніхто сторонній не зможе отримати ту чи іншу інформацію.

Telegram

Ця можливість вже є доступною на багатьох пристроях, чи то планшет, чи смартфон, чи комп’ютер, неважливо, головне аби пристрій працював на базі Android, iOS, macOS, Windows чи Linux. Цю функцію може увімкнути кожен бажаючий, і активувати функцію досить легко і робиться це швидко в будь-якому чаті чи будь-якій групі, і навіть не доведеться чекати відповіді від адміністрації. 

Телеграм щодня створює щось нове, аби тільки користувачам було зручніше і комфортніше, і робиться це ще й для того, аби користувачів ставало ще більше.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

$3000 за GeForce RTX 3080 Ti: цінники на відеокарти шокують

Нещодавно в мережі з’явилася інформація, що в ОАЕ вже продають відеокарту GeForce RTX 3080 Ti Suprim за завищеною ціною...

Більше схожих статей