Softnews

Названо причини відмовитись від iPhone на користь Android

Суперечки про те, чим смартфони на Android краще айфонів – старі як світ. Якщо ви все ще сидите на девайсах купертінівців – саме справа це виправляти або як мінімум, замислитися над покупкою смартфона, що працює під управлінням Андроїд. Далі в статті ви побачите основні аргументи на користь цього.


Наявність слота під флешку

Огляд Samsung Galaxy A31 та Galaxy M31

Навряд чи хтось буде сперечатися з тим фактом, що наявність можливості збільшення числа вбудованої пам’яті – корисна фішка. За рахунок цього можна не витрачатися на дорожчу конфігурацію, а заощадити і потім докупити флешку. Вийде дешевше. Правда, багато виробників Андроїд-смартфонів останнім часом взяли моду позбавляти свої пристрої даної опції. Особливо це стосується флагманських моделей. Проте, переважна більшість гаджетів все ще оснащується слотами під модулі пам’яті

Дві фізичні сім-карти

Наявність відразу двох слотів для sim – стандарт на ринку смартфонів. У той же час айфони пропонують власнику слот лише під одну фізичну сімку і другу eSIM , однак, такий формат менш зручний.

Сканери відбитків пальців, а не Face ID

Сканер відбитків пальців

Особливо серйозним ця перевага стала в період пандемії, коли всі змушені носити захисну маску. Власникам айфонів постійно доводиться спускати її, щоб розблокувати свій гаджет. Куди зручніше старий добрий дактилоскоп . Причому неважливо, який він – фізичний на спинці, збоку або ж підекранний .

Менш агресивне вивантаження програм з пам’яті

Звичайно, айфони працюють плавно, але найчастіше швидкодія системи обумовлена тим, що з оперативної пам’яті вивантажується практично всі, що тільки можна. Таке ж є і на смартфонах Android , але в менш агресивній формі.

Можливість кастомізації

Тут пристрої купертінівців в чисту програють смартфонам Android . На останні ви можете встановити різні лаунчер або теми, перетворивши інтерфейс до непізнаванності. У випадку ж з технікою Apple подібний трюк не пройде.

Зручність скачування медіафайлів

Щоб запустити пісню або фільм на смартфоні Android, вам досить закачати його на пам’ять пристрою. У випадку з технікою Apple все куди складніше. Спочатку вам доведеться скористатися iTunes. Так що в цьому питанні вибір очевидний.

Наявність мініджек

Поступово він пропадає і з ринку смартфонів Android, але поки класичний роз’єм все ще можна зустріти навіть в нових пристроях. Так що, для користувачам, які не бажає пересідати на бездротові навушники цей аргумент може стати вельми серйозним приводом відмовитись від покупки айфона.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

На якому процесорі вибрати смартфон в 2020 році

В минуле

Стоит ли покупать б\у Мacbook air?

В майбутнє

Також буде цікаво