Softnews

Про ці унікальні функції смартфонів Xiaomi ви напевно не здогадувалися

Користувачі телефонів від компанії Xiaomi знають, що це унікальна техніка, яка має безліч функцій, які не зустрічаються у інших виробників. Однак багато хто не здогадуються про деякі «приховані» або маловідомі опції цих чудових гаджетів, які виявляються надзвичайно корисними для людини.

Ну от наприклад – ви знали, що в телефонах Xiaomi можна створювати ярлики сайтів і ресурсів, як на персональному комп’ютері? Всім відомо, що різні додатки для соціальних мереж насправді вкрай небезпечні для телефону – вони «жеруть» оперативну пам’ять, а також уповільнюють роботу смартфона. А ось власники техніки Xiaomi можуть просто створити ярлик соціальної мережі і помістити його на робочий стіл. Потім залишається тільки клікнути на нього, щоб миттєво завантажити свою сторінку. Тобто додатки їм не потрібні!

Це далеко не повний список подібних унікальних можливостей телефонів китайського бренду. Ще можна вручну змінювати гаму екрану, що доступно далеко не на кожному девайсі конкурентів. Також Xiaomi підвищує зручність роботи зі своїми телефонами на порядок. Наприклад, можна синхронізувати свій смартфон і комп’ютер для обміну файлами без використання шнура. Правда, для цього потрібно увійти в спеціальний додаток Xiaomi на ПК і телефоні одночасно, а також використовувати єдиний роутер. А ще на телефонах компанії можна входити в безпечний режим для налагодження програмного забезпечення. Для цього достатньо затиснути клавішу зміни гучності при включенні девайса і ви ввійдете в оцінний режим. Щоб вийти з нього, потрібно просто перезавантажити пристрій.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button