Новини

Оновлення Windows 10 ламає операційну систему

Microsoft останнім часом зачастила з «кривими» оновленнями для Windows, які постійно щось ламають. Але якщо здебільшого компанію це не особливо турбує, принаймні публічно, то на цей раз вона все ж попередила користувачів Windows 10 і 7 скоріше встановити всі оновлення й патчі. Вся справа в тому, що в системі з’явилася нова критична уразливість.

Як не важко здогадатися, вона не виникла з нізвідки, а прийшла з одним з останніх оновлень, і була помічена компанією здебільшого на фірмових пристроях Surface під час робіт над службами віддаленого робочого столу. У Microsoft зробили акцент на серйозності цієї проблеми і важливості її якнайшвидшого вирішення, так як вона фактично розв’язує хакерам руки, надаючи повний доступ до ПК. Більш того, вона спрощує процес поширення шкідливого ПЗ між уразливими машинами.

Само собою, принципи роботи настільки небезпечної уразливості не розкриваються і компанія впевнена, що деталі до сих пір не відомі третім особам, а значить офіційних кібератак поки не було. І все ж Windows користується широкою популярністю серед населення, так як проста в освоєнні і управлінні, чим користуються багато корпорацій. Тому гіпотетичні зараження всілякими шкідливими програмами можуть спричинити за собою серйозні наслідки.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button