Softnews

Вийшли iOS 14.5 і watchOS 7.4: маска більше не перешкода

Користувачі iPhone з Face ID, мабуть, будуть найбільш задоволені змінами, які з’явилися в iOS 14.5. Проте повну силу від нового апдейту вони зможуть відчути лише при наявності Apple Watch.


iOS 14.5 – найбільше оновлення для “Чотирнадцятки”

Майже через 90 днів після випуску першої бета-версії iOS 14.5 Apple нарешті вирішила випустити оновлення на стабільному каналі для всіх підтримуваних пристроїв. Варто зазначити, що ми маємо справу з версією, що представляє найновіші функції з часу випуску iOS 14. Апдейт буде доступний для всіх сучасних айфонів https://city.com.ua/catalog/smartphones/apple/

Однією з найважливіших нових функцій, безумовно, є можливість розблокувати iPhone за допомогою Apple Watch, про яку ми вже чули раніше . Рішення буде працювати, коли ми одягнемо маску для обличчя, яка перешкоджає використанню Face ID. Це означає, що вам не доведеться вручну вводити пароль, щоб розблокувати iPhone.

Люди, які мають Apple Watch серії 3 або новіше з watchOS 7.4 можуть вже скористатись цією функцією. Зверніть увагу, що розумний годинник повинен бути підключений до смартфона, а також розблокований і знаходитись близько до iPhone. Все це працює подібно до вже відомого механізму розблокування сплячого Mac за допомогою Apple Watch.

Однак не всі будуть задоволені iOS 14.5. Оновлення додає можливість вирішувати, чи ми хочемо обмінюватися приватними даними з програмами, які відстежують активність користувачів, для показу персоналізованих оголошень. Таке нововведення дуже не сподобалось Facebook.

iOS 14.5 також приносить підтримку локаторів Apple AirTag , зміни в програмі Apple Music, перероблений додаток Apple Podcasts , можливість повідомляти про аварії на Картах Apple, а також багато менших новин та вдосконалень. Оновлення тепер має бути доступним на всіх підтримуваних iPhone.

watchOS 7.4 та інші оновлення

У випадку з розумними годинниками від купертінівців список список змін значно коротший, але це не означає, що ми маємо справу з нудним оновленням. Нарешті, нова watchOS додає підтримку нової функції розблокування iPhone з Face ID. Для використання згаданої новинки необхідна версія 7.4. Присутні також незначні вдосконалення та оптимізації системи.

Apple також випустила iPadOS 14.5, де більшість змін збігаються з новим оновленням iOS. Тож ми маємо нові параметри відстеження в додатках, вдосконалення в програмі Apple Music та Podcasts, можливість встановити музичну програму за замовчуванням у Siri та підтримку локаторів AirTags.

Як watchOS 7.4, так і iPadOS 14.5 тепер доступні для завантаження для всіх користувачів. Apple також випустила macOS 11.3 і tvOS 14.5.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button