Кіберексперт озвучив п’ять способів позбутися від телефонної реклами

Зараз на головній

Про те, що робити для того, щоб позбутися від рекламних дзвінків, розповів українцям генеральний директор інформаційно-аналітичного агентства TelecomDaily, кіберексперт Денис Кусков.


Він зазначив, що повністю позбутися від телефонного спаму неможливо, проте є варіанти значно зменшити його кількість за допомогою декількох способів.

  • Можна додати небажаний номер в чорний список. Однак в цьому випадку доведеться блокувати кожен рекламний номер вручну.
  • Можна скористатися функцією антиспаму. Стільникові оператори пропонують послугу блокування номерів, які часто телефонують з рекламними цілями.
  • Кусков також рекомендував поставити визначник номера. У такому випадку номер абонента буде автоматично визначено через інтернет.
  • Нарешті, прийнявши виклик, можна просто мовчати. Кіберексперт пояснив, що рекламні роботи можуть оцінити такий номер як неробочий і просто перестати дзвонити по ньому.
  • Ще один варіант – це не відповідати на дзвінки з незнайомих номерів. Однак, як справедливо зазначив Кусков, такий спосіб не досконалий, оскільки велика ймовірність пропустити важливий дзвінок.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей