Статті

Звідки брати фільми для безпечного перегляду та без надокучливої реклами

Зараз настав такий час, що якщо хочеш подивитися якийсь фільм, то це зробити не так просто. Проблема в основному йде в якості, яку надає нам більшість кіносайтів, а також у величезній кількості реклами.

Притому реклама ця, найчастіше, не піддається блокуванню, оскільки фізично вставлена у​в відеоматеріал. В такому випадку, ми шукаємо де б завантажити фільм, щоб подивитися його з комфортом.

Розглянемо плюси і мінуси різних систем

1. Торрент

Стрімко втрачають популярність через те, що спеціальні організації відстежують авторські права і блокують подібні сайти.

Це призводить до того, що через торренти стало поширюватися багато вірусів, оскільки користувачів стало менше, а отже і менше відгуків. Торрент – останнє місце, звідки ми будемо брати потрібний нам контент.

2. Безкоштовні кіносайти

У мережі дуже багато різних безкоштовних кіносайтів з яких навіть можна скачати фільми. Але в більшості випадків, якість залишає бажати кращого, самі сайти просто перепічкані рекламою, перехід по якій може закінчитись зараженням вірусу.

Багато сайтів пропонують завантажити спеціальний клієнт для перегляду фільмів, в якому вже вбудовано незаконне програмне забезпечення.

І що воно буде робити в фоні залишається тільки здогадуватися: воно може збирати дані про вас або ж використовувати ваш комп’ютер в ролі шлюзу для здійснення незаконних справ в інтернеті. Особисто ми взагалі обходимо такі сайти стороною.

Варто розуміти, що торенти, що безкоштовні кіносайти є незаконними. Тому можна від них очікувати будь-яких дій. Вони ніким не контролюються.

Також варто розуміти, що на багатьох кіносайтах назва фільму може бути спотворена, особливо так часто роблять на Ютубі, щоб правовласники не змогли знайти фільм.

Також відвідування подібних сайтів, як і скачування торент-трекерів йде на свій ризик. Пам’ятайте, що тим, хто порушує закон все одно на вас і вони будуть будь-яким способом монетизувати свою незаконну діяльність.

Мінуси безкоштовних ресурсів:

  • Дивлячись на них фільм ми підтримуємо піратство;
  • Низька якість;
  • Велика кількість реклами;
  • Фільм може бути стиснутий (зрізаний кінець, початок або якісь сцени);
  • Можна заразитися вірусом

3. Офіційні онлайн кінотеатри

Останнім часом віддаємо переваги саме їм. Плюси в тому, що тут вже є всі сучасні фільми, також присутні різні серіали. А найголовніше – немає реклами.

Дивимося потрібний контент і отримуємо від цього задоволення, а найголовніше не витрачаємо свій час на пошуки того чи іншого фільму.

До того ж, правовласники отримують свою копійку, якщо хтось дивиться фільми на цих сайтах. Існують додатки онлайн кінотеатрів і можна дивитися фільми прямо в смартфоні. Ми вважаємо, що контент за передплатою це максимально чесний і недорогий варіант.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button