Новий вірус може сам відповідати на повідомлення в Telegram і Viber

Зараз на головній

Представники компанії ESET, що спеціалізується на кібербезпеці, заявили, що шкідливий вірус WhatsApp Pink отримав оновлення, яке робить його ще небезпечнішим. Тепер вірусний софт може відповідати на повідомлення в різних месссенджерах, щоб поширити себе на інші телефони.


Бійтеся «рожевого» додатку WhatsApp

Відповідно до заяв працівників ESET, WhatsApp Pink був оновлений і знову запущений у виробництво. По суті, це звичайний троян, який краде особисті дані з телефонів, проте найбільш цікавий експертам виявляється принцип поширення даного вірусу. З’явився зловред ще кілька років тому, проте тоді він поширювався тільки в мережі WhatsApp. Зараз його можливості істотно розширені, він може передаватись через:

  • месенджер WhatsApp;
  • Viber;
  • Telegram;
  • Skype

Суть роботи даного вірусу проста – він встановлюється на телефон жертви, після чого сканує паролі, секретні дані, а іноді навіть особисті фотографії, після чого відсилає це все своєму творцеві через інтернет. Потім він робить спробу поширитися на інші мобільники. Для цього він активує всі месенджери, які встановлені на телефоні жертви, після чого відповідає на надіслані повідомлення в усіх чатах. Сама відповідь може бути зовсім різною, проте вона містить посилання на підроблений додаток WhatsApp. Коли людина переходить за посиланням, починає завантаження програми WhatsApp (тільки значок у неї не зелений, а рожевий), проте відразу ж скачування файла скасовується. Однак цього було достатньо, щоб вірус завантажився на телефон і продовжив свою подорож.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей