Статті

Apple здає свої позиції. Або чому користувачі масово вибирають Android

Про популярність iPhone можна і не говорити, тут і так все зрозуміло, проте останнім часом все більше людей віддають перевагу смартфонам на Android. Чим вони керуються? Давайте розбиратися.

Комплектація

На презентації лінійки iPhone 12 всі дізналися, що в комплект поставки тепер не входить оригінальний зарядний пристрій, а тільки шнур. Пояснили вони це тим, що у користувачів вже є блок живлення, тому, якщо можна заощадити, чому б цього не зробити? Однак такою поведінкою компанія показала, що орієнтуються тільки на старих шанувальників і користувачів, а що робити тим, хто в 2021 вирішив вперше купити знаменитий айфон, Apple не подумала. У невеликих містах знайти оригінальну зарядку до айфону досить складно, доводиться замовляти додатково і чекати ще пару днів. Про адекватность такого рішення судити не будемо, однак його мотивація зрозуміла всім – бажання ще більше заробити. Однак хочеться врахувати, що Xiaomi і Samsung з радістю підхопили цей тренд і в комплект поставки останніх флагманів теж не стали класти зарядний пристрій. Благо, що інші компанії вирішили утриматися від такого тренда.

Екран

Якщо ми вже почали говорити про жадібність Apple, то варто відзначити, що компанія вже третій рік поспіль пропонує своїм клієнтам одну і ту ж концепцію. Говоримо ми про екран з монобровою, що не викликала довіри ще на презентації iPhone X, а в 2021 році, так ще й на найдорожчих смартфонах, вона виглядає взагалі архаїчно. Варто відзначити, що таке не зустрінеш навіть в самих бюджетних варіантах смартфонів на Android.

 Дисплей

iPhone 12 mini

Залишити поза увагою відсутність підвищеної частоти оновлення зображення на дисплеї неможливо. Це відмінна фішка, завдяки якій зображення може бути більш плавним. Але чомусь в той час, як практично всі флагмани Android пропонують розгортку 90 або навіть 120 Гц, в Apple до цих пір пропонують клієнтам 60-герцові панелі. І навряд чи в 2021 році ця ситуація істотно зміниться.

Монополізм Аррle

AppStore

Операційна система Android влаштована таким чином, що на неї без проблем можна встановити додаток як з Play Market, так і зі стороннього джерела. Але ось iOS таку функцію не підтримує, тобто, якщо з App Store пропаде якийсь додаток, припустимо, через конфлікт його виробника з компанією Apple, то користувач ніяким чином не зможе його завантажити.

Який Android вибрати?

Сьогодні на Android-ринку досить багато флагманів, але якщо вам, як колишньому клієнтові Apple важливий статус, то ваш вибір, швидше за все, буде на користь Samsung, у нього конкурентів немає. Досить вдалим видався модельний ряд S21, однак має один недолік – відсутність зарядки в комплекті, але якщо ви колишній користувач айфона, то вам не звикати.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button