Статті

Названо 9 причин, чому багато людей досі надають перевагу кнопковим телефонам

Головні причини, через які люди досі користуються кнопковими телефонами і не переходять на більш сучасні смартфони.


Простота і відсутність непотрібних функцій

Більшість користувачів кнопкових телефонів впевнені, що мобільний пристрій необхідно тільки для дзвінків, відправлення повідомлень і невеликого числа додаткових функцій (наприклад, радіо). Всі інші можливості надлишкові і не потрібні, а значить і купувати смартфон заради них не має жодного сенсу.

Ті ж, хто не боїться визнати своє невміння користуватися сучасними гаджетами, погоджуються, що велика кількість опцій і кнопок плутає їх і заважає повноцінно розібратися в пристрої. Тому набагато зручніше використовувати кнопковий телефон, функціонал якого в рази простіше.

Відсутність інтернету

Відсутність інтернету для користувачів кнопкових телефонів є аж ніяк не вадою, а перевагою. Його позитивний вплив можна описати кількома пунктами:

  • Включені мобільні дані витрачають акумулятор, а значить телефон без інтернету буде тримати заряд набагато довше.
  • Відсутність інтернету дозволяє зменшити витрати на послуги зв’язку.
  • Без інтернету на телефоні користувачі менше відволікаються під час роботи.
  • Багато користувачів втомлюються від постійного потоку інформації, а кнопкові телефони без інтернет-з’єднання дозволяють їм відпочити.

Низька вартість

Навіть найбільш бюджетний смартфон не зрівняється за вартістю з кнопковим телефоном. Середня ціна звичайного мобільника – 400-800 гривень, тому їх можуть дозволити собі абсолютно всі. У той же час вартість нормального смартфона рідко опускається нижче 4 тисяч гривень, що для тих же пенсіонерів є великою сумою.

Міцність

Будь-яке падіння або удар об тверду поверхню смартфона може привести до поломки, тріщині на екрані або подряпини. Крім того, фатальним стане і контакт з водою. Навіть укріплені або водостійкі моделі не гарантують повну безпеку, незважаючи на їх високу вартість. Кнопкові телефони більш «живучі», а про міцність деяких моделей (згадаємо Nokia 3310) складають легенди.

Швидке моральне старіння смартфонів

Швидкість випуску нових смартфонів з кожним роком досягає нових висот, в той час як кнопкові телефони практично не змінюються. Купуючи смартфон, користувач може бути впевнений, що вже через рік з’явиться нова модель з поліпшеними функціями і можливостями.

Безпека

Кнопкові телефони вважаються найбільш безпечними мобільними пристроями з кількох причин:

  • Кнопковий телефон важче зламати: через відсутність інтернету туди проблематично завантажити вірусну програму.
  • Звичайний дешевий телефон з меншою ймовірністю вирішать вкрасти зловмисники.
  • Для багатьох користувачів важливою перевагою є нібито відсутність стеження. На їхню думку, смартфони з більшою ймовірністю прослуховуються і відстежуються, ніж звичайні кнопкові моделі.

Автономність

Швидка розрядка смартфонів відбувається через роботу екрану, а також використання енерговитратних додатків при підключеному мобільному інтернеті. А оскільки на кнопкових телефонах немає ні того, ні іншого, час їх автономної роботи зростає в рази. Багато моделей можна заряджати раз в тиждень, щоб потім не хвилюватися про раптове розрядження.

Компактність

Більшість моделей смартфонів відрізняються великими розмірами, що не подобається багатьом користувачам. Кнопкові телефони досить компактні, їх зручно тримати в руці або в кишені.

Довговічність

Смартфони часто приходять в непридатність не через падіння чи удари, а з інших причин. Через кілька років використання вони можуть почати гальмувати, повільно завантажувати додатки або відгукуватися на натискання власника. Кнопкові телефони служать довше, а виходять з ладу в основному через серйозні поломки.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button