Статті

Топ смартфонів, які дешевшають найповільніше

Коли ми вибираємо смартфон, ми намагаємося дізнатися про нього більше, дивимося огляди, які дозволяють визначити слабкі і сильні його сторони. Загалом прикидаємо, чи задовольняє він нашим вимогам і як довго він буде служити нам вірою і правдою. Багато хто з нас навіть не замислюються над тим, за скільки його можна буде продати, коли захочеться змінити його на новий мобільник.

Китайська платформа Huishoubao, що спеціалізується на продажу «б/ушних» смартфонів склала свій рейтинг смартфонів, які найменше втрачають у ціні. Критерієм оцінки стало те, скільки відсотків від початкової ціни зберігають смартфони, випущені в першій половині 2019 року.

Лідером по ліквідності став OnePlus 7 Pro, який при перепродажі зберігає 76,86% від початкової ціни. На другій сходинці розташувався Huawei P30 Pro – 74,59%, а замкнув трійку – Huawei P30 (71,05%).

[image lightbox=”1″ caption=”Huawei P30 Pro”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/Huawei-P30-Pro.jpg[/image]

Четверте місце експерти віддали Redmi K20 Pro, який зберігає 67,79% початкової ціни, а за ним в слід іде OnePlus 7 – 65,45%. З шостого по десяте місця розташувались Honor View 20, Oppo Reno Zoom, Xiaomi Mi 9, Realme X і Oppo K3.

Передбачувано швидше за все втрачають в ціні бюджетники. Але без винятку не обійшлося. Так, стрімко дешевшає Lenovo Z6 Pro, а аутсайдером серед 43 моделей став ZTE Blade V10.

Джерело: gizmochina.com


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button