Hardnews

Українцям продають неіснуючі машини прямо через інтернет

Більш ніж 26 тисяч гривень пішло в кишеню до афериста – їх йому перерахував 31-річний житель Кременецького району Тернопільської області у якості нібито завдатку за автомобіль. Однак після того, як платіж було здійснено, можливість зв’язатися з «продавцем» зникла – той одразу ж вимкнув свій мобільний телефон. Жертві афери залишалося тільки звернутися до місцевого відділення поліції.

Подробиці інциденту

Як повідомив чоловік, він шукав оголошення щодо продажу іномарки, та, коли знайшов влаштовуючий його варіант на сайті, зв’язався із продавцем. Від нього і дізнався, що зараз автівка знаходиться в Латвії, але її можна переправити в Україну з його допомогою. За цю послугу він і вимагав задаток, який йому і перерахував потерпілий.

Що загрожує аферисту

Через це недобросовісному продавцеві загрожує стаття 190 ККУ – за шахрайство. На даний момент вже відкрито кримінальне провадження та вживаються відповідні заходи для розкриття цього злочину.

У зв’язку з цією подією працівники поліції нагадують громадянам бути обережнішими з незнайомими їм продавцями, не перераховувати гроші неперевіреним людям та ні в якому разі не платити за товар, який може існувати лише «на словах».


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button