Статті

Українцям розповіли, як обрати ідеальний тарифний план мобільного оператора

Міняти пакет послуг, якщо з’являються нові пропозиції, більш зручні та придатні для вас – цілком нормально. Щоб бути в курсі новинок, поглядайте сайт вашого постачальника послуг, а не тільки знайомтеся з найбільш розпіареними пропозиціями. Досить часто прості та зручні тарифи оператор не дуже рекламує і буквально ховає на сайті. При цьому, створюється відчуття, що оператори свідомо намагаються побільше заробити на тих, кому не хочеться розбиратися в складнощах їх пропозицій, але, в той же час, спеціально залишають цікаві варіанти для тих, хто йде на те, щоб витратити час на уважне вивчення всіх комбінацій послуг і вибрати найбільш підходяще з них.

Залишаючись багато років на одному і тому ж пакеті, ви ризикуєте опинитися серед людей, які відстали від реалій і платять більше за найгірший варіант послуги.

На що слід звертати увагу

Чітко формулюйте для себе пріоритети. Наприклад, потрібен запасний телефон або карта, якими ви не будете користуватися в повсякденному житті. В цьому випадку, вам потрібен пакет, в якому немає абонентської плати, а розмови та інтернет тарифікуються лише за використаний час і об’єми. В таких тарифах розмови і трафік будуть коштувати дорого, але дешевше, ніж ті, які перевищують ваш пакет. Такі пропозиції буває непросто відшукати на сайті вашого оператора, іноді варто пошукати потрібну пропозицію у його конкурента. Але воно того варте.

Сімейні тарифи

Іноді в пакетах сімейного плану пропонується до 5 номерів одразу. Всі опції включені в єдиний тарифний план. Завдяки різним запитам в сім’ї можна отримати вдалу комбінацію – кожен більше користується якоюсь однією послугою, в загальному виходить рівномірна витрата. Крім того, зазвичай в таких пакетах часто пропонується безлімітний інтернет і недорога роздача. Часто такі сімейні тарифи обходяться набагато дешевше, ніж окрема оплата послуг зв’язку кожного члена сім’ї.

Розподіл трафіку

Пропозиція поділу інтернет-трафіку в рамках тарифного плану. Досить часто в салонах мобільного зв’язку при укладенні контракту абоненту підноситься в подарунок додаткова сім-карта, яку можна віддати дитині або іншому члену сім’ї. В цьому випадку ви можете використовувати з ним поділ гігабайт. Наприклад, літньому члену сім’ї потрібні тільки дзвінки, дитина більшу частину часу проводить в інтернеті. Ви можете підібрати відповідний мінімальний тариф одному, а зайві гігабайти безкоштовно розділити з другим.

Роздача інтернету

Оператори, як правило, не вітають безкоштовну роздачу інтернету і блокують цю послугу усіма можливими способами. Але якщо ви часто в дорозі в місцях де немає можливості підключатися до безкоштовного вайфай підберіть собі тарифи з безкоштовною роздачею. Вони зазвичай дорожче стандартних пакетів, але, завдяки зручному використанню інтернету, можуть окупитися. У таких випадках необхідно розуміти, скільки гігабайт ви зазвичай витрачаєте на місяць, щоб правильно потрапляти в потрібний діапазон при виборі пакета.

Додаткові опції

Велика частина додаткових опцій дуже привабливо виглядають в рекламі, хоча в реальному житті абсолютно нам не потрібні. Намагайтеся вибирати собі пакети, що не містять непотрібних для вас послуг – безлімітних соцмереж, перегляду телеканалів, з доступом до сайтів регіону. Якщо порівняти уважно, такі пропозиції завжди коштують дорожче звичайних пакетів.

Спеціальні тарифи

Якщо ви лояльний клієнт, не соромтеся йти на контакт з оператором мобільного зв’язку і використовувати спеціальні тарифи. Як правило, вони є у кожного оператора і розраховані на співробітників, або ж постійних клієнтів, незадоволених чимось в роботі компанії.

Вибираючи для себе недорогі та якісні послуги, не лінуйтеся вивчати інформацію і міняти пакет або навіть оператора зв’язку. Сьогодні на ринку мобільного зв’язку існує величезна конкуренція і боротьба за клієнтів. Чим меншу частку займає оператор на ринку, тим більше він намагається догодити клієнту і запропонувати, щось по-справжньому вигідне і зручне.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button