Статті

Що потрібно відключити в шторці смартфона щоб він працював швидше та економив заряд акумулятора

У смартфонах на Android є зручний доступ до налаштувань – досить провести по екрану зверху вниз і з’явиться шторка, яка загородить екран і на ній з’явиться багато різних значків.


Багато хто не приділяє цим налаштувань належної уваги і використовує всі «за замовчуванням».

Варто розуміти, що смартфонів багато і все може відрізнятися. Але загальний принцип буде завжди однаковий.

Розбираємося з шторкою на смартфоні:


1. Wi-Fi – не потрібен? Вимкніть. Уповільнює пристрій (Wi-Fi постійно сканує мережі) і садить батарею. Теж саме і з мобільними даними (передача даних).

Якщо є Wi-Fi, то це налаштування бажано відключити. Теж саме і з NFC. Бажано його включати перед оплатою, а потім вимикати.

2. Bluetooth. На недорогому смартфоні постійно включений блютус спільно з з’єднанням бездротових навушників відбирає 15% ресурсів процесу смартфона.

Вимикайте, якщо не потрібен. Також садить швидше батарею.

3. Автоповорот і автоматичне регулювання яскравості.

Також є окремими службами і споживають ресурси пристрою. До того ж, при повороті смартфон може навіть і зависнути.

4. Точка доступу дозволяє використовувати смартфон як Wi-Fi роутер. Вимикайте, якщо вона не потрібна. Також пожирає ресурси.

5. Локація або GPS також впливає на швидкість пристрою. До того ж, додаток сам запитає якщо йому потрібен буде доступ до ваших координатах.

Пам’ятайте, що включений GPS краде заряд батареї десь на 15% більше, ніж без нього.

6. Постійно включена синхронізація витрачає ресурси в комплексі: трафік, процесор і пам’ять, а також швидше розряджає акумулятор.

7. В залежності від моделі пристрою, існують різні налаштування, які є окремими службами.

Наприклад об’ємний звук (Dolby Atmos), дитячий режим (Samsung Kids) або автоматизація BixBy – все це також витрачає ресурси пристрою. Тут все залежить від моделі смартфона, звичайно ж. Бажано вбити в пошуковик те, що ви не знаєте.

Звичайно на дорогих смартфонах відключення тієї чи іншої функції можна не помітити, а ось на бюджетних пристроях практично кожна «фішка» помітна.

Також на швидкість роботи сильно впливають віджети і постійно запущені програми. Мінімізуйте їх, щоб пристрій працював швидше.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button