Новини

4G роумінг від lifecell з’явився в 40 країнах світу

Діджитал-оператор lifecell розширив перелік країн, у яких абоненти будуть забезпечені високошвидкісним мобільним Інтернетом четвертого покоління. Так, до переліку країн, де абоненти lifecell зможуть користуватися високошвидкісним мобільним Інтернетом, нещодавно додалися Італія, Португалія, Латвія, США, Фінляндія та Казахстан. Про це повідомляє GSMinfo з посиланням на Департамент корпоративних комунікацій lifecell.

До інших популярних напрямків для туристів, у яких lifecell з іноземними партнерами забезпечив 4G/LTE в роумінгу належать: Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Греція, Грузія, Єгипет, Ізраїль, Іспанія, Німеччина, Польща, Туреччина, Угорщина, Франція, Чехія та Чорногорія. Перелік усіх країн та деталі послуги «LTE Роумінг» можна дізнатись за посиланням.

По темі: Трафік на Instagram та Twitter в lifecell більше не тарифікується

Нагадаємо, що влітку lifecell запропонував декілька нових пропозицій для абонентів, які подорожують за кордон. А саме це такі пакети послуг: «Роумінг 3 дні» і «Роумінг 7 днів», які містять хвилини для голосових дзвінків, SMS та МБ мобільного Інтернету для свободи спілкування за кордоном і стануть у нагоді тим абонентам, які люблять ділитися своїми враженнями під час подорожей.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button