Vodafone допоможе українцям зробити безпечними свої автомобілі

Зараз на головній

Оператор мобільного зв’язку запускає в Україні спеціальний сервіс автобезпеки. Днями популярний оператор стільникового зв’язку Vodafone офіційно повідомив, що в Україні почне працювати система захисту особистого транспорту Vodafone Guardian.


Даним сервісом вже успішно користуються клієнти компанії у понад 60 країнах світу, повідомляє автомобільний портал Avtosota

До основних функцій системи Guardian входить: виклик поліції та екстрених служб протягом 5 хвилин після екстреного повідомлення у будь-який час доби, блокування руху авто та постійний онлайн-контроль його стану, включно із рівнем заряду акумулятора, спробами запуску двигуна машини, тощо.

Диспетчерська підтримка сервісу безпеки від Водафон працює 24/7 та за межами території України, без додаткової оплати за роумінг. Одразу ж після викрадення диспетчер повідомить правоохоронцям місце перебування вашої машини, та продовжить транслювати поліції цю інформацію аж до моменту повернення транспорту його власнику.

Наразі понад 3 тис. українських автомобілістів за рік стають жертвами автокрадіїв. Саме супутникові системи є найбільш актуальним методом боротьби із такою невтішною статистикою. Адже з їх допомогою можна не лише відстежувати місцезнаходження машини чи блокувати двигун, а й у терміновому порядку сигналізувати правоохоронним органом про скоєний злочин.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,726Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей