ТОП правила щодо поліпшення якості інтернет-з’єднання

Зараз на головній

Експерти IT-індустрії розробили зручне керівництво, яке допоможе прискорити ваш домашній інтернет. Дотримання зазначених вимог дозволить підвищити якість сигналу під час перегляду фільмів або сеансу відеогри.


Відповідно до заяв експертів, найголовнішим джерелом проблем зі з’єднанням є Wi-Fi-роутер. Саме це обладнання приймає і перенаправляє сигнал, відповідно від його стану залежить і якість інтернету. Тому порада №1 – частіше перезавантажувати пристрій. Зазвичай вистачає 2-3 перезапусків в місяць, але якщо ви страждаєте від стабільних «просідань» інтернету, то слід перезапускати маршрутизатор кожен день. Порада №2 – встановлюйте роутер правильно. Сигнал від нього до комп’ютера або смартфону може «глушитися» двома-трьома бетонними або цегляними стінами, тому ставте пристрій ближче до вашої робочої бази.

Третя порада – підключайте ваш ігровий ПК, консоль або відеоцентр безпосередньо до роутера через кабель. Все ж Wi-Fi сигнал – річ нестійка, вона може губитися і зникати, тоді як інформаційний потік через екранований провід буде стабільним в будь-якій ситуації. Також не забувайте, що причиною неякісного інтернету можуть стати проблеми всередині вашого комп’ютера. А саме – шкідливий софт, який «забиває» інтернет-канал, наприклад, на майнінг криптовалюти. Регулярно перевіряйте ПК на предмет вірусів, а також користуйтеся платними антивірусами, які забезпечать захист пристрою від атак. Ну і очищайте кеш вашого браузера – від скупчення там «кукісів» інтернет може знижатися на кілька «октав».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Тотальная блокировка: клиентам Монобанка угрожают неизвестные

Мошенничество, когда преступники звонят потенциальным жертвам, представляются сотрудниками банка и угрожают блокировкой карточки, старо, как мир. Или, по крайней...

Більше схожих статей