Новини

Razer Phone 2: в мережі з’явились світлини прототипу смартфону

У жовтні минулого року компанія Razer анонсувала ігровий смартфон Razer Phone 2 . Новинка отримала потужне залізо і 120-герцовий дисплей. Через півроку в продажу з’явилася спеціальна версія Satin Black. Але, схоже, компанія працює над ще однією модифікацією флагмана, фотографії якої потрапили в мережу.

Автор знімків – користувач спільноти XDA з ніком kountry83. Він представив знімки із зображенням Razer Phone 2, на корпусі якого красується логотип THX. В інженерному меню пристрою фігурує дата складання – червень 2019 року.

У смартфона 512 ГБ накопичувача, реалізована підтримка двох SIM-карт і протоколу потокового відтворення відео з високою роздільною здатністю Widevine L1. Цікаво, що перевід гаджета в режим відновлення здійснюється нетиповою для серійних моделей комбінацією клавіш. Більш того, представлена ​​на фото модель має розблокований завантажувач.

Логотип THX означає, що смартфон підтримує технології поліпшення звуку. В актуальному серійному варіанті Razer Phone 2 встановлені стереодинаміки з незалежними підсилювачами і системою Dolby Atmos. 

До користувача XDA прототип потрапив випадково: компанія відправила його замість оригінального смартфона. За даними інсайдерів, компанія відмовилася від випуску Razer Phone 3, а представлений прототип може стати черговим мінорним апгрейдом представленої майже рік тому моделі. 

джерело: xda-developers.com


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button