Hardnews

Logan посунься: Dacia випустила наддешевий електрокар для бідних

Румунська автомобільна компанія “Dacia” зробила офіційний звіт щодо кількості предзамовлень на нові електрокари Spring. Інформація актуальна для Румунії. Громадяни цієї країни отримали змогу підтвердити замовлення авто зі значною знижкою починаючи з 20 березня 2021 року.

В підсумку, за перші півтора тижня, кількість заявок досягла позначки в 6000 одиниць. Про це зазначає видання Actmedia.eu.Перша партія бюджетних електрокарів буде отримана румунами вже у вересні цього року. Загалом на купівлю “Dacia Spring” вони витратять від 16,8 до 18,1 тисячі євро (в залежності від версії – “Комфорт”, чи “Комфорт-Плюс”.

Крім цього, власники малого бізнесу, починаючи з січня 2022 року зможуть зробити передзамовлення на покращену версію електрокару – Spring Cargo. Вона адаптована під потреби саме цього ринку. 

З європейських країн, першими отримали можливість замовити Dacia Spring громадяни Франції. Бронювати новинку вони могли з перших днів березня. Вибір в сторону цієї країни безпосередньо пов’язаний зі знаходженням там головного офісу “Рено” (саме ця компанія є материнською для румунської “Дачії”).

Жителі Франції, серед іншого, можуть отримати електрокар за цінами, що набагато менші, у порівнянні з румунським ринком. Це пов’язано з ухваленням парламентом знижок на купівлю екологічного авто, а також бонусам щодо придбання авто, виробленого на території країні (підтримка вітчизняного автопрому). Не дивлячись на те, що “Dacia” є румунською машиною, у Франції вона розглядається як бюджетний аналог “Renault”. Завдяки зазначеному вище бонусу, вартість Dacia Spring для жителів цієї країни буде зменшено з 16 до 12 тисяч євро (12403). Така вартість робити цей автокар найдоступнішим на сьогодні.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button