Без рубрики

Xiaomi представила доступний гаджет для боротьби з нежиттю

нежить

Китайська компанія Xiaomi представила на своєму фірмовому краудфандінговому майданчику Youpin черговий незвичайний пристрій – кишеньковий гаджет для боротьби з нежиттю. Пристрій являє собою основний блок, від якого відходить провід до невеликої насадки, що вставляється в ніздрі.


Через цю насадку пристрій випромінює світло з довжиною хвилі 650 нанометрів, яке, в теорії, сприяє розширенню кровоносних судин, прискоренню кровотоку і обміну речовин в носовій порожнині, що, в свою чергу, повинно знімати набряк і запалення, скорочуючи термін одужання.

Новинка отримала медичну сертифікацію і безпечна як для дорослих, так і для дітей. Повний курс лікування становить 15 днів. Однак за такий час нежить в більшості випадків встигає пройти і сам по собі. У комплекті йдуть змінні силіконові насадки. Вбудований акумулятор ємністю 1000 мАг забезпечує до 11 годин безперервної роботи.

Ціна новинки – 46 доларів.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

З якими проблемами можна зіткнутися якщо купити вживаний смартфон

В минуле

Як отримати одноразовий номер телефону

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle