Новини

Xiaomi готує смартфон, який згинається в двох місцях

На початку року президент Xiaomi Лін Бін показав працюючий прототип гнучкого смартфона . Пізніше компанія відзначила , що планує офіційно представити гаджет лише після того, як завершиться тестування «складних концепцій». Днями бюро інтелектуальної власності Європейського союзу видало китайської компанії патент на складну конструкцію майбутнього смартфона, і схематичні малюнки пристрою відразу опублікували в мережі.

Показаний раніше дизайн збігається з доданими до патенту кресленнями. Смартфон Xiaomi буде складатися відразу в двох місцях. У складеному стані у апарату буде один безрамковий дисплей на фронтальній панелі. Ще два екрани поменше розмістяться по обидва боки гаджета.

Гнучкий смартфон Xiaomi

На схемах показана і основна камера пристрою. Вона представлена ​​трьома сенсорам, розташованими строго по центру тильної сторони смартфона. Про місце розташування фронтальної камери по представлених зображеннях судити складно.

Якщо вірити витокам, то Xiaomi може показати містичний гнучкий гаджет з ім’ям Dual Flex або Mix Flex до кінця 2019 року.

джерело: 91mobiles.com


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button