Статті

Експерти назвали основні правила користування смартфоном, які зроблять його швидшим як ніколи

Спеціально для наших читачів ми підготував кілька порад-нагадувань, які допоможуть уникати вповільнень в роботі пристрою.


Прибирайте непотрібне

Зробили справу в додатку? Він буде вам не потрібен найближчим часом?

Натисніть на квадрат внизу і просто змахніть його. Програма вивантажиться і не буде працювати в фоні. Також не збирайте вкладки в браузері, внизу є квадратик або альбом з цифрами натисніть на нього і закрийте ті вкладки, які вам не потрібні.

Видаляйте ті додатки, якими ви не користуєтеся. Не забувайте чистити історію SMS повідомлень: наприклад, повідомлення від банку приходять сотнями, і все це зберігається в пам’яті пристрою.

Вимикайте непотрібне

Wi-Fi, Bluetooth, передача даних через мобільну мережу. Не потрібно? Вимкніть.

Наприклад, постійно підключені навушники по Bluetooth забирають у бюджетного смартфона 15% ресурсів. (на прикладі Redmi 8), а включена Wi-Fi точка сканує інші мережі, що також забирає ресурс.

Не заповнюйте пам’ять

Багато хто використовує смартфон з практично повністю заповненою пам’яттю. Для нормальної роботи вбудованої пам’яті потрібно залишати вільним не менше 20%.

Якщо ваш смартфон має 64 гігабайти, то бажано залишати вільним близько 12 гігабайт, і по можливості користуватися картою пам’яті.

Пов’язано це з тим, що з часом будь-яка flash-пам’ять починає деградувати і працювати гірше. Також частіше заходьте в додатки і чистіть їх кеш.

Не навантажуйте пристрій графікою

Різні живі шпалери і ефекти – споживають ресурси пристрою. Задумайтесь, що вам важливіше: краса чи швидкість роботи пристрою? До того ж, повільний пристрій може працювати з помилками (наприклад, повідомлення можуть приходити із затримкою).

Як показує практика, найшвидші шпалери – суцільний колір, приємний для очей. Споживають менше оперативної пам’яті.

Раз на добу перезавантажувати смартфон

Досить просто вимкнути і включити. У цей момент закриються всі додатки і служби, а також при повторному включенні виправляться помилки, які виникли під час попередньої сесії.

Цифрова гігієна

Встановлюйте лише додатки з Play Market. Не варто завантажувати програми зі сторонніх ресурсів: в них містяться віруси, які можуть нашкодити пристрою і сповільнювати систему.

Не перегрівайте пристрій

Іноді, смартфон нагрівається. У цьому випадку не варто його використовувати з’єднаним із зарядним пристроєм і бажано дати йому трохи відпочити.

Не використовуйте віджети

Будь-який віджет являє собою постійно діючу програму, яка витрачає ресурси смартфона. До того ж, віджети не завжди показують актуальну інформацію, наприклад погоду. Відмовтеся від віджетів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button