Огляди

HONOR Band 5: що вміє головний конкурент Xiaomi Mi Band 4

Пристрій зовні майже не відрізняється від попередника . При першому знайомстві створюється відчуття, що трекер з ремінцем нероздільні. Однак це не так – на внутрішній стороні знаходяться кнопки для від’єднання браслета. При бажанні можна обзавестися ремінцями різних кольорів і періодично міняти їх.

[image lightbox=”1″ caption=”HONOR Band 5″]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/HONOR-Band-5.jpg[/image]

Модель п’ятого покоління тонше більшості відомих конкурентів, тому вона не чіпляється за рукав сорочки. З елементів управління на корпусі, крім екрану, є лише одна сенсорна кнопка. Силіконовий ремінець має класичну застібку, завдяки чому шанси ненавмисно втратити аксесуар зводяться до мінімуму. Велика кількість отворів дозволяє підігнати все під руку практично будь-якої товщини. Але до самого ремінця є кілька зауважень. Наприклад, в ребристу поверхню напевно буде забиватися з часом бруд, а вільний кінець постійно норовить вилізти з петлі, що доставляє незручності.

Важливий нюанс: новинку легко зарядити від комплектної док-станції без необхідності від’єднання ремінця. Дуже зручно.

Дисплей

HONOR Band 5 оснащений 0,95-дюймовою AMOLED-панеллю прямокутної форми. Незважаючи на невеликі розміри дисплея, інформація зчитується без проблем. Запас по яскравості пристойний, зображення залишається помітним навіть на вулиці під сонцем. Правда, під кутами чітко помітні контури матриці.

HONOR Band 5

Дисплей спалахує з підняття руки, але цим виробник не обмежився. Скажімо, поворотом зап’ястя можна перегортати екрани. Така функція особливо корисна велосипедистам і автомобілістам – дозволяє переглянути потрібну інформацію на браслеті без задіяння другий кисті.

Лицьова панель браслета прикрита склом, про міцності і стійкості якого до подряпин поки нічого сказати не можна. Відзначимо лише, що у нас трекер терся об різні поверхні і кілька разів бився об одвірок – ніяких слідів не помічено.

[image lightbox=”1″ caption=”HONOR Band 5″]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/HONOR-Band-5-3.jpg[/image]

інтерфейс 

Якщо порівнювати з четвертим поколінням, інтерфейс не зазнав помітних змін. Одне з головних нововведень – HONOR Band 5 підтримує вісім кольорових циферблатів. Деякі відображають лише час, інші показують ще й дані фізичної активності. 

Управління пристроєм максимально просте: свайпи вгору і вниз по екрану, а також торкання. Сенсорна кнопка під дисплеєм відповідає за повернення назад. Освоїти весь інтерфейс неважко за пару хвилин.

можливості

Своїми фішками HONOR Band 5 здатний конкурувати з багатьма смарт-годинами, в тому числі з Xiaomi Mi Band 4. Трекер не просто повідомляє про вхідні дзвінки та повідомлення, а й дозволяє читати повідомлення з месенджерів. На екрані відображаються приблизно 10 рядків по 11-12 символів, через що великі повідомлення цілком не розібрати без телефону. Шрифт кирилиці підібраний приємний, але ось переноси в словах реалізовані не кращим чином. Тому виникають довгі прогалини, тексту міститься менше, ніж могло б. 

Крім відображення повідомлень, браслет відстежує пульс в режимі 24/7. Ще передбачені різні види тренувань (біг, плавання, їзду на велосипеді і так далі), трекінг сну і віддалене управління камерою смартфона, що може стане в нагоді для зйомки зі штатива. А ось перемикання музики немає – цієї функції не вистачає.

Після одного дня тестування складно сказати що-небудь про автономність новинки. Аналогічно і зі стабільністю підключення до телефону, хоча за час тесту розривів не траплялося.  А поки можна сказати, що гаджет повністю виправдовує вартість в 1399 гривень. Додамо, що це на 100 гривень більше офіційної ціни Xiaomi Mi Band 4.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button