Новини

Xiaomi Mi Band 4 впав в ціні майже в двічі

Як всім напевно добре відомо, зараз на ринку можна зустріти вкрай багато різних наручних гаджетів, тобто спортивних браслетів. Багато з таких оснащені за останнім словом техніки, проте зазвичай за них просять стільки, скільки не може дозволити собі віддати широке коло покупців. На радість останніх, існує один фітнес-трекер, який вважається кращим в своєму класі, тому що його функціональними можливостями можуть позаздрити всі конкуренти, а цінник приємно радує гаманець. Йдеться звичайно ж про Xiaomi Mi Band 4, який ось уже як більш ніж два місяці офіційно доступний для покупки в Україні.

Коли даний наручний гаджет тільки став доступний для покупки в українських магазинах, всім бажаючим на хвилі піку його популярності пропонували зробити покупку за 1299 гривень. Так, за такий крутий гаджет це не дуже багато, проте тепер абсолютно кожен українець може придбати його майже вдвічі дешевше, і це реальний факт. Видання GSMinfo провело дослідження цін на електроніку на українській території і прийшло до висновку, що Xiaomi Mi Band 4 впав в ціні майже в двічі, так як вже зараз багато магазинів в країні пропонують його купити всього від 720 гривень, тобто набагато дешевше, ніж ще зовсім недавно.

Xiaomi Mi Band 4

За таку суму грошей покупець отримує спортивний трекер, оснащений 0,95-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 240 на 120 пікселів, причому такий є не просто кольоровим, але ще і сенсорним. В іншому, фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4 може порадувати всіх покупців модулем Bluetooth 5.0 LE для підключення до смартфонів на базі Android і iOS, корпусом з полікарбонату із захистом від води за стандартом IP68 (до 5 АТМ), а також акумуляторною батареєю ємністю 135 мАг, завдяки чому на одному повному заряді наручний пристрій може пропрацювати близько 20 днів. На повну зарядку йде приблизно півтори години.

Xiaomi Mi Band 4

За рахунок великої кількості різних сенсорів і датчиків Xiaomi Mi Band 4 може не тільки стежити за фізичною активністю і відстежувати якість сну, але ще і вимірювати автоматично цілодобово частоту серцевого ритму, відображати повідомлення з телефону, вібрувати при вхідні дзвінки (щоб не пропустити важливі), використовувати «розумний» будильник для більш легкого пробудження в будь-який час, активувати секундомір, відображати дату і час, управляти відтворенням музики на смартфоні, а також він здатний виконувати ряд інших дій, і вся ця в сукупності робить даний спортивний браслет кращим в своєму класі, тому його можна сміливо купувати.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button