Новини

Samsung Galaxy A71 і Galaxy A91 вийдуть одразу з Android 10

Обговорення
Samsung Galaxy A71

На початку цього місяця індійський інсайдер Судханшу Амбхоре (Sudhanshu Ambhore) заявив, що смартфони Samsung Galaxy A71 і Samsung Galaxy A91 будуть представлені і надійдуть у продаж вже в листопаді цього року.


Однак тепер з’явилися нові відомості, які опублікував нідерландський ресурс Galaxy Club. Джерело стверджує, що Samsung Galaxy A71 і Samsung Galaxy A91 стануть першими смартфонами лінійки Galaxy A, які будуть поставлятися з операційною системою Android 10 з коробки.

Однак що стосується дати виходу, то Galaxy Club рекомендує запастися терпінням, тому що Samsung Galaxy A71 і Samsung Galaxy A91 з’являться на ринку тільки після виходу флагманського смартфона Samsung Galaxy S11. Орієнтовною датою виходу Samsung Galaxy A71 і Samsung Galaxy A91 тепер називається весна 2020 року.

Samsung Galaxy A91 отримає 45-ватну швидку зарядку, як і Samsung Galaxy Note10 +.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Huawei Mate 30: з’явились фотографії чохлів та новий рендер

В минуле

Amazfit X Concept Watch – «годинник з майбутнього» із зігнутим дисплеєм

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.