Статті

iPhone чи Android: стало відомо, яку систему обрали Білл Гейтс та Павло Дуров і чому саме

Вважається, що iPhone – це доля багатих, а Android – рішення для тих, хто не може собі дозволити викласти за смартфон тисячу доларів або більше. Тому практично всі зірки, бізнесмени і лідери громадської думки ходять з айфонами. Якщо, навіть, генеральний директор Huawei визнає, що для себе обирає смартфони Apple, що і говорити про інших?


Однак останнім часом iPhone став таким мейнстрімом, що дехто почав відкрито заявляти про те, що вважає за краще користуватися Android. Наприклад, Білл Гейтс.

Білл Гейтс, колишній генеральний директор Microsoft і колись найбагатша людина на планеті, використовує Android, а не iPhone. За його словами, апарати на базі операційної системи Google дають йому більше свободи і з самого початку орієнтовані на користувачів з більш широким спектром потреб.

Чим Android краще iPhone

Android є більш відкритою, а тому – більш гнучкою платформою, ніж iOS, вважає Білл Гейтс. Одним з проявів цієї гнучкості є можливість з коробки встановлювати на смартфон будь-яке програмне забезпечення. На iOS нічого такого зробити не можна, хоча користувачі тільки виграли б від того, що виробник почав би поставляти на ринок апарати з необхідним більшості набором ПЗ.

Гейтс не сказав, яким смартфоном він користується, але швидше за все це Samsung

Гейтс не приховує, що йому довелося звикати до Android, коли він пересів на нього з iOS. Тобто це доводить, що раніше він все-таки користувався саме iPhone. Правда, причин свого переходу підприємець не назвав. Можливо, приводом стала співпраця з деякими виробниками смартфонів, які погодилися встановлювати програмне забезпечення Microsoft і заодно видали Гейтсу фірмовий апарат в подарунок.

Ні, про жодні “амбасадорські підгони” мова не йде, тому що Білл Гейтс так і не розкрив, яким саме смартфоном він користується, і не назвав навіть марку. Але оскільки зі знаменитих вендорів в числі партнерів Microsoft, які погодилися встановлювати пакет Microsoft Office, був тільки Samsung, можемо припустити, що і сам підприємець користується апаратом корейської компанії.

За що вибирають Android

Але, як би там не було, очевидно, що в особистому користуванні Гейтса все-таки є iPhone. Він не сказав про це прямо, але підтвердив побічно, вийшовши в прямий ефір Clubhouse, де і розповів про свою прихильність Android. Але ж, як відомо, сьогодні офіційно сервіс доступний тільки на iOS. Звичайно, є кастомні версії додатку, яку зібрав якийсь пітерський розробник, але чомусь сумніваємося, що Гейтс так сильно заморочився з її установкою, щоб розповісти про те, як сильно він любить Android.

Clubhouse є тільки на iOS. Цікаво, як Гейтс вийшов в ефір, якщо у нього тільки Android?

Взагалі, Гейтс – сам того не підозрюючи – є одним з членів спільноти супротивників iPhone. Вони наче ненароком критикують фірмові смартфони Apple і при цьому транслюють одну і ту ж мантру про свободу і гнучкість Android. Те ж саме, якщо пам’ятаєте, кілька місяців тому говорив і Павло Дуров. Він теж не сказав, яким смартфоном користується, але заявив, що його вибір – це Android.

Правда, і Гейтс, і Дуров, як ми бачимо, ратують за Android з однієї простої причини – ця платформа більш вигідна для них як для підприємців. Дуров активно хизується Android, тому що він дозволяє користуватися різними магазинами додатків, і це дає йому можливість не підкорятися правилам Google. А Гейтс виступає за Android, тому що тільки він дозволяє попередньо встановити програми Microsoft з коробки, не залишивши власникам іншого вибору.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button