Статті

Як правильно передзвонювати на пропущені дзвінки від незнайомих номерів

Обговорення

Пропущені дзвінки від незнайомих номерів – завжди насторожують. Так влаштована психологія. Передзвонювати чи ні? Вирішувати вам. А раптом у вашого близького родича проблеми і йому потрібна допомога, а його телефон вийшов з ладу. Всяке буває. А ось як правильно передзвонювати, читайте в замітці від GSMinfo.


Не варто прям відразу передзвонювати на незнайомі номери: можуть списати гроші, а також якщо вам дзвонили спамери ви тим самим підтверджуєте те, що ваш номер працює. Як би допомагаючи в цьому спамерам.

Код країни

В першу чергу слід визначитись з країною з якої надійшов дзвінок, якщо це +380 то це Україна. Передзвонювати на такі дзвінки можна не побоюючись за списання коштів, а ось потрапити в базу до спамерів можна дуже легко, тому переходимо до наступного методу перевірки.

Перевірка номеру у відкритих джерелах

У мережі існує багато сайтів за допомогою яких можна перевірити номер. Суть їх полягає в тому, що користувачі самі додають небажані номера і роблять коментарі.

Ось для прикладу надокучливий номер:

Виходячи з відгуків можна прийняти однозначне рішення. Якщо є негативні відгуки, передзвонювати точно не варто. Якщо зворотного зв’язку в цілому немає, то можливо номер належить реальній людині.

– Месенджери

Також можна спробувати подивитися аватарку цього номера в месенджерах: Telegram, Whats App, Viber (залежить від налаштувань приватності).

Дуже часто у всяких спамерів аватарка у вигляді «Гроші всім», «Допоможу отримати кредит» і т.п. Природно не передзвонюємо.

– короткі номери

Багато дзвінків на короткі номери підключають будь-які послуги. З ними потрібно бути обережними, але короткий номер може належати і банку;

Якщо номер пройшов всі вищевказані перевірки – можна телефонувати. Але з іншої сімкарти. Тим самим якщо це спамер, то ми не підтверджуємо отримання його дзвінка.

Якщо у вас сумніви, то можна надіслати смс з текстом: «Ви мені дзвонили. Напишіть з якою метою і я передзвоню». Проте на короткі номери робити цього не варто.

Робот не зможе прочитати смс, коллцентр якогось банку теж. А якщо це реальна людина, то вона відповість.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо найпотужніші смартфони для роботи з фото і відео в 2020 року

В минуле

Стало відомо, коли вийде новий флагман від Samsung – Galaxy S21

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle